/10

Godzilla izle

Japonya'da bir nükleer kaza meydana gelmiştir. Bu kazada karısını kaybeden Joe, büyük bir yıkım yaşamıştır. Herkes bu olayın sıradan bir kaza olduğunu öne sürerken çok gizli ve enteresan olaylar oluyordur. Joe'de bu durumun farkındadır ve karısı öldüren şeyin ne olduğunu öğrenmek için oğluyla beraber büyük bir uğraşa girer. Herkesten gizlenen, tüm bu kazalara sebep olan ve uyumakta olan bir yaratık, uyanmıştır ve tüm şehri alt üst etmeye başlamıştır. Ancak tüm işleri değiştirecek başka yaratıklarda gün yüzüne çıkacaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 453
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Ülke:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Once Upon a Crime izle (2023)

/10

Sindirella ile kraliyet balosunda olan Kırmızı Başlıklı Kız kendini bir gizemin içinde bulur. Bu davayı gece yarısından önce çözebilecek mi?

Altın Gol izle (2013)

/10

Zamanını langırt oynayarak geçiren Amadeo, bir gün futbolda oldukça başarılı olan Ace ile maç yapar. Ace bir maçı kaybettiğinde bunu hırsa dönüştürür. Yıllar geçer ve Ace ünlü bir futbolcu olarak şehrine döner. Yaptığı maçın intikamını almak için tüm şehri stadyuma çevirecektir. Amadeo'nun langırt oynadığı bir barda başlıyor. O anda küçük tilt oyuncuları sihirli bir şekilde canlanır ve Ace ile birlikte şehri kurtarmak için Amadeo'ya hayatının oyununda yardım etmeye çalışırlar...

Gold Run izle (2022)

/10

O, insanların en cesuru değildir, ama ona büyük bir sorumluluk ve çok büyük bir görev verilmiştir; İkinci Dünya Savaşı'nın patlak vermesi ve Norveç'in işgali üzerine Norveç'in tüm altın rezervlerini Almanlardan almak.