/10

Godzilla izle

Japonya'da bir nükleer kaza meydana gelmiştir. Bu kazada karısını kaybeden Joe, büyük bir yıkım yaşamıştır. Herkes bu olayın sıradan bir kaza olduğunu öne sürerken çok gizli ve enteresan olaylar oluyordur. Joe'de bu durumun farkındadır ve karısı öldüren şeyin ne olduğunu öğrenmek için oğluyla beraber büyük bir uğraşa girer. Herkesten gizlenen, tüm bu kazalara sebep olan ve uyumakta olan bir yaratık, uyanmıştır ve tüm şehri alt üst etmeye başlamıştır. Ancak tüm işleri değiştirecek başka yaratıklarda gün yüzüne çıkacaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 407
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Ülke:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Batı Cephesinde Yeni Bir Şey Yok izle (2022)

/10

Birinci Dünya Savaşı sırasında bir erkek spor salonunda öğretmenlik yapan Profesör Kantorek, öğrencilerine savaşa katılmanın ve asker olarak yer almanın onurlu bir görev olduğunu aşılar. Bu etkileyici konuşmalardan etkilenen askerler gönüllü olarak Alman ordusuna katılırlar. Ancak savaş, ne kitaplarda anlatılan ne de öğretmenleri tarafından anlatılan destansı bir olay değildir. Genç askerler bu hatanın farkında olsalar da artık geri dönme şansları kalmamıştır; tüm saflıklarıyla yürütülen siyasi oyunların ve acımasız planların gölgesinde yaşam mücadelesi vereceklerdir. 1930 yapımı Silence on the Western Front filminin uyarlaması.

4 Tetikçi izle (2022)

/10

Dört emekli tetikçi, gizemli bir katili arayan dürüst bir polisle tanışır, emekliliğe veda eder ve yeniden bir maceraya atılır.

Esrarengiz Canavar izle (2022)

/10

Norveç dağlarında meydana gelen bir patlama eski bir trolü uyandırdıktan sonra, cesur bir paleontolog, trolün ortalığı kasıp kavurmasına ve ölüme yol açmasını engellemekle görevlendirilir.