/10

Go-kart Tutkusu izle

Uluslararası Go-Kart Şampiyonasını kazanmanın hayalini kuran bir genç, hayalini başarmak için yaşadığı tüm zorlukların, tüm başarısızların üstesinden gelmesi gerektiğini biliyordur. Her şeyi koçu ve arkadaşları ile birlik olarak başarabileceğine inanmaktadır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 456
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Kategori:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Şut ve Gol izle (2005)

/10

Phil Weston aşırı rekabetçi ve biraz da saldırgan bir babanın gölgesinde yaşamak zorunda kaldı. Bir gün aralarında futbol becerileri pek gelişmemiş 10 yaşındaki oğlunun da bulunduğu küçükler ligi kategorisinde oynayacak bir takıma liderlik etmeye karar verir. Belki de Phil artık çocukluğundan beri küçümsenmekten sorumlu olan babası Buck ile gerçek anlamda yüzleşmenin bir yolunu bulmuştur.

Yılbaşı Yıldızına Yolculuk izle (2012)

/10

Uzun zaman önce kralın tek kızı Noel Yıldızını bulmaya çalışırken ortadan kaybolmuştur. Bu duruma dayanamayan kraliçe üzüntüden ölür. Kral, Noel Yıldızını lanetler ve krallık karanlığa gömülür. Efsaneye göre kral Noel Yıldızını bulursa kızı geri dönecektir. Bu Noel, kralın Noel Yıldızını bulmak için son umudu. O sırada 12 yaşındaki Sonja, kendisini kraliyet ülkesinde, onu zorla esir alan hırsızların arasında bulur. Hırsızlardan kaçan Sonja, çözümünü kraliyet sarayında saklanarak bulur.

Sihirli Dağ izle (2009)

/10

Las Vegas yakınlarında beklenmedik bir dizi olay yaşanıyor. Taksi şoförü Jack Bruno, Sarah ve Seth adlı iki kardeşi taksisine bindirdiğinde inanamadığı olaylara tanık olur. Kardeşler bu dünyanın dışındadır ve paranormal güçlere sahiptirler. Kötü niyetli insanlar onları yakalamak için onları kovalarken, Jack'in onlarla birlikte hareket etmekten başka seçeneği yoktur. Aynı isimli kitaptan uyarlanan 1975 yapımı Escape to Witch Mountain filminin uyarlaması olan Magic Mountain, yapımcılığını Walt Disney'in üstlendiği bir filmdir.