/10

Gizli Takıntı izle

Hastanede uyanan Jennifer, bir trafik kazası sorunu yaralı halde kurtulmuştur ancak başını vurmasından dolayı hafızasını kaybetmiştir. Kocası Russell'in anlatımıyla geçmişini öğrenen kadın, Russell ile birlikte orman evlerinde vakit geçirmeye başlarlar. Ancak sürekli bir şüphe halinde olan Jennifer, geçmişini kurcalamaya ve tüm olayları öğrenmeye çalışır. İşlerin çıkmaz bir yola girmesinin ardından gün yüzüne çıkmaya başlayan olaylar, Jennifer'ın büyük bir tehlikede olduğunu göstermektedir. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 1,277
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Roadkill izle (2011)

/10

Kate ve kardeşi Joel ile beş yakın arkadaşları, karavana atlar ve uzun ve eğlenceli bir yolculuğa çıkarlar. Ancak kaza geçirirler ve bu olay, macerayı kabus haline getirir. Devasa bir kuş olan Simuroc, Kate ve arkadaşlarını takip etmektedir. Ağaçlık bir alanda sıkışan gençler, bu yırtıcı hayvanın avı haline gelirler.

The Iron Claw izle (2023)

/10

Baba Fritz Von Erich, başarılı bir güreşçi olmasının yanı sıra, oğullarını da zirveye taşımak için despot ve zalim yöntemler kullanarak, ailenin çalkantılı zamanlarda büyük güçlüklerle yüzleşmek zorunda kalmasına neden olur. Şampiyon kardeşler sporda başarıya doğru ilerlerken aileleri de büyük sınavlardan geçer.

Girl, Interrupted izle (1999)

/10

"Ailesinden ayrılarak Borderline kişilik bozukluğu teşhisi konulan genç yazar adayı Susanna Kaysen, "Claymoore" psikiyatri kliniğine yerleştirilir ve buradaki personel ile hastalar arasındaki duygusal ve etkileyici ilişkinin hikayesini anlatan film, yazar Susanna Kaysen'in aynı adlı romanından uyarlanmıştır."