/10

Gifted izle

Kız kardeşinin ölmesinin ardından Frank, kız kardeşinin küçük kızı olan Mary'e bakacağına ve iyi bir hayata sahip olacağına söz verir. Frank ve ailesi genetik olarak üstün zekaya sahiptir ve Mary'de öyledir. Frank, yıllarca Mary'e bakmış büyütmüş ve okul çağına getirmiştir. Şimdi sıra Mary'nin sırasıdır. Üstün zekası sayesinde matematik dehası olarak büyük bir ilgi görmüştür. Ancak bir gün Frank'ın annesi gelerek Mary'nin velayetini almaya çalışacaktır. Frank, ablasına söz vermiştir ve Mary'yi yüz üstü bırakmamak için elinden geleni yapacaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 876
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yazar:

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Huzur İçinde Yat izle (2024)

/10

Sergio, maddi zorluklarla ve sağlık sorunlarıyla mücadele ederken, ailesinin geleceğini kurtarma fırsatı bulur ama bedeli olarak sonsuza kadar kaybolması gerekecektir.

Trunk: Locked In izle (2023)

/10

28 yaşındaki tıp öğrencisi Malina, kafası karışmış bir hâlde kilitli bir araba bagajında gözlerini açar ve yaşadıklarını hatırlamadığını fark eder. Tek bağlantısı telefonu olan zeki genç kadın, dış dünyayla iletişim kurmaya çalışırken hayatta kalmak için mücadele ederken, araç korkunç bir sırra doğru ilerler.

Paskal izle (2018)

/10

2011 yılında gerçekleşen olaylardan esinlenen bu film, Paskal ekibinin, Malezya kraliyet donanması tarafından Somalili deniz korsanları tarafından kaçırılan bir gemiyi kurtarmak için gerçekleştirdiği operasyonu anlatıyor.