/10

Ghost in the Shell izle

Yarı insan yarı robot olan cyborg bir polis memuru, kendi özel problemleri bir yana şehrin en iyi savaşçısıdır. Kendisi ve ortağı, hayatlarını şehirdeki acımasız kötüleri durdurmak için adamışlardır. Ancak karşılarına daha önce görülmemiş bir güce sahip olan Puppet Master adındaki gizemli bir kötü çıkmıştır. Kendisi çok iyi bir hacker olan ve bu yeteneğini çok iyi kullanarak gücüne güç katan Puppet, büyük bir bela haline gelmiştir. Onu sadece şehrin en iyi savaşçısı durdurabilir. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 617
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yönetmen:

Ülke:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Т-34 izle (2018)

/10

1944 yılında, II. Dünya Savaşı sırasında, esir bir grup Rus askeri, hasarlı bir T-34 tankıyla Almanların elinden kaçmaya çalışır.

İç Savaş izle (2024)

/10

Amerika Birleşik Devletleri'nin çöküşünün eşiğinde geçen ve yerleşik gazetecilerin büyük bir hikaye anlatmak için yarıştığı bir yakın gelecekte geçen bir film olan "İç Savaş".

Ajan Salt izle (2010)

/10

CIA ajanı Evelyn Salt ülkesine ve mesleğine bağlı bir idealisttir. Ancak bir itirafçı onu Rus ajanı olmakla suçlar ve kendini temize çıkarmak için kaçmaya başlar. Salt'ın kimliği ve sadakati sorgulanırken gerçekler yavaş yavaş açığa çıkar. Salt, tüm gizli yeteneklerini kullanarak masum olduğunu kanıtlamak için mücadele eder. Salt'ı tanıdıkça ortaya çıkan detaylar, herkes için şaşırtıcı olabilir.