/10

Genç Ahmed izle

Belçikalı bir genç olan Ahmet, İslam'ı benimsemiştir. İbadetlerini layığıyla yerine getirerek yaşamaktadır. Ancak sosyal ve okul hayatında sürekli dininin bastırıldığını düşünen Ahmet, yavaş yavaş kendisini dış dünyaya kapatmaya başlamıştır. Kuran'ın bir kuralı Ahmet'in sürekli aklına takılıyordur. Hayatında belirli bir yere sahip öğretmeni, onu dininden uzaklaştırmaya çalıştığını düşünen Ahmet, Kuran'ı rehber almaya başlar. Henüz küçük yaşta olan Ahmet'in akıl sağlığı, yavaş yavaş bozulacak ve öğretmenini öldürmek için plan yapmaya başlayacaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 820
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Ülke:

,

Kategori:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Ne Dilediğine Dikkat Et izle (2015)

/10

Bir yatırım bankacısının ünlü karısıyla ilişki yaşayan bir dolandırıcı, şantaj yaparak para almaya çalışır ve pazarlık ettiğinden fazlasını elde eder. Ancak, planları beklediği gibi gitmeyecektir.

The Red Baron izle (2008)

/10

Film, 1. Dünya Savaşı'nda Alman Hava Kuvvetleri'nde Kızıl Baron olarak ünlenen Manfred von Richthofen'in gerçek hayat hikayesinden ilham alıyor. En ünlü, en cesur pilotlardan biri olan Kızıl Baron, savaşta elde ettiği zaferlerle efsaneleşir ve yaralandıktan sonra hemşire Kate'e aşık olur.

The Road izle (2009)

/10

Gelecekteki kıyamet günlerini anlatan bir kitabın sinema uyarlaması olan bu film, güçlü bir oyuncu kadrosuyla birlikte en çok satan kitabın gölgesinde kalmayacak gibi görünüyor. Amerika'nın ateşler içinde kalan bir atmosferde geçen filmde, bir baba ve oğulun Amerika'nın kıyılarına doğru bir yolculuk yapması anlatılıyor. Basit bir tüfekle tehlikeli hava koşullarında bilmedikleri bir yeri bulma çabalarına haydutlar da eklenince macera daha da zorlaşıyor. Bu film, bilim kurgu türünde olmasına rağmen Western tarzından da etkiler taşıyor.