/10

Genç Ahmed izle

Belçikalı bir genç olan Ahmet, İslam'ı benimsemiştir. İbadetlerini layığıyla yerine getirerek yaşamaktadır. Ancak sosyal ve okul hayatında sürekli dininin bastırıldığını düşünen Ahmet, yavaş yavaş kendisini dış dünyaya kapatmaya başlamıştır. Kuran'ın bir kuralı Ahmet'in sürekli aklına takılıyordur. Hayatında belirli bir yere sahip öğretmeni, onu dininden uzaklaştırmaya çalıştığını düşünen Ahmet, Kuran'ı rehber almaya başlar. Henüz küçük yaşta olan Ahmet'in akıl sağlığı, yavaş yavaş bozulacak ve öğretmenini öldürmek için plan yapmaya başlayacaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 788
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Kategori:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Т-34 izle (2018)

/10

1944 yılında, II. Dünya Savaşı sırasında, esir bir grup Rus askeri, hasarlı bir T-34 tankıyla Almanların elinden kaçmaya çalışır.

Suç Çetesi izle (2013)

/10

1949 Los Angeles şehri acımasız ve doğuştan sahtekar Mickey Cohen'in hakimiyeti altındadır. Uyuşturucu, silah ve kadın ticaretini tek başına yapan Cohen, güçlü mafya adamlarının yanı sıra yerel polisi ve hatta politikacıları da arkasına almıştır. Los Angeles Polis Departmanında hiç kimse onunla karşı karşıya gelmeye cesaret edemezken dışarıdan destek vermekle görevlendirilen Teğmen John O'Mara ve Jerry Wooters, Cohen'in planlarını altüst edebilecekler mi?

Sleeping Dogs izle (2024)

/10

Alzheimer tedavisi için son teknoloji kullanılarak çalışmalar yapan Roy Freeman, hafıza kaybı yaşayan bir profesörün esrarengiz cinayetini çözmek üzere eski bir dava dosyasını açar. Hafızasını geri kazanmaya çalışan Freeman, eski ortağını da yanına alarak gerçeği aydınlatmaya çalışır. İkili, sır dolu bir öyküyü çözmek için tehlikeli bir yolculuğa çıkar ve Freeman korkutucu gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalır.