/10

Gelecek Noel, Bu Vakitler izle

Olivia ve Jeff, çocukluk aşkıdır ve birbirlerini gerçekten çok sevmişlerdir. Ancak bazı koşullar yüzünden ayrı kalmışlar ve yıllarca görüşmemişlerdir. Aradan geçen uzun bir sürenin ardından Olivia, ailesinin Hawaii'de yaptığı Noel kutlamasına katılmak için gider. Tesadüfen Jeff'de oradadır ve onu gördüğünde gerçekten sevinmiştir. Jeff, Olivia'ya karşı hala güzel duygular beslemektedir ancak aradan uzun bir zaman geçmiş ve her şey değişmiştir. Olivia artık başka bir erkekle birliktedir. Jeff, Olivia'yı kazanmak için elinden geleni her şeyi yapmaya hazırdır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 1,118
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
The Iron Claw izle (2023)

/10

Baba Fritz Von Erich, başarılı bir güreşçi olmasının yanı sıra, oğullarını da zirveye taşımak için despot ve zalim yöntemler kullanarak, ailenin çalkantılı zamanlarda büyük güçlüklerle yüzleşmek zorunda kalmasına neden olur. Şampiyon kardeşler sporda başarıya doğru ilerlerken aileleri de büyük sınavlardan geçer.

Girl, Interrupted izle (1999)

/10

"Ailesinden ayrılarak Borderline kişilik bozukluğu teşhisi konulan genç yazar adayı Susanna Kaysen, "Claymoore" psikiyatri kliniğine yerleştirilir ve buradaki personel ile hastalar arasındaki duygusal ve etkileyici ilişkinin hikayesini anlatan film, yazar Susanna Kaysen'in aynı adlı romanından uyarlanmıştır."

War Dogs izle (2016)

/10

Miami'de yaşayan iki yakın arkadaş Efraim Diveroli ve David Packouz, genç yaşlarına rağmen küçük işletmelerin Amerikan Ordu ihalelerine katılmalarını sağlayan bir fırsatı değerlendirir ve önemli miktarda para kazanırlar. Ancak Afganistan Ordusu'nu silahlandırmak için aldıkları 300 milyon dolarlık ihale, dikkatleri üzerlerine çeker ve karanlık işlerle yüzleşmelerine ve tehlikeli maceralara atılmalarına yol açar.