/10

Geçmişin Günahları izle

Özel kuvvetler için çalışan profesyonel bir tetikçi olan Reno, sadece çok özel ve gizli görevlerde yer almaktadır. Onun dışında şehirden uzak bir dağ evinde yaşamaktadır. Bir gün evinin yakınlarında yaralı bir kadın bulan Reno, kadının kimliğini ve kim olduğunu bilmemektedir. Ancak çok karmaşık olaylar içerisine düştüğünü tahmin etmiştir. Kadın, kendisin öldürmek isteyen adamlardan kaçmaktadır ve Reno'ya sığınmıştır. Artık Reno'da bu işin içerisindedir ve bölgesine kadını bulmak için silahlı adamlar gelmektedir. Kendi ve kadının hayatını kurtarmak için kuralları çiğnemeye başlayacaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 744
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
This Is the End izle (2013)

/10

James Franco'nun evinde düzenlenen bir parti sırasında Seth Rogen, Jay Baruchel ve diğer ünlüler, kıyamet günü ile yüzleşirler. Ellerinde sınırlı bir gıda kaynağı vardır ve dünya kaos içindedir. Yaklaşan felaketle birlikte herkesin içindeki hayatta kalma içgüdüsü daha da belirgin hale gelir! Filmin yönetmenliğini, daha önce Yeşil Yaban Arısı filminde işbirliği yapmış olan Evan Goldberg ile birlikte Seth Rogen üstlenmiştir. Bu ilginç senaryolu ve bol kahkahalı filme Seth Rogen'ın yanı sıra Jay Baruchel, James Franco, Emma Watson, Jason Segel ve Jonah Hill gibi ünlü oyuncular da eşlik etmektedir.

The Day After Tomorrow izle (2004)

/10

Dünya, doğanın gazabına uğramaktadır. Şiddetli kasırgalar Los Angeles'ı haritadan silmiş, Yeni Delhi karlar altına gömülmüş, Tokyo devasa dolu yağışıyla yıkılırken New York ani iklim değişikliği ile dev dalgaların tehditi altında kalmıştır. Bir iklim bilim uzmanı olan Jack Hall, dünyayı, küresel ısınmanın tetiklediği bu felaketten kurtarmak için çözüm arayışındadır. Kurtuluş Günü'nün yaratıcısı Roland Emmerich, dünyayı bu kez uzaylılar tarafından değil, bizzat doğanın kendisi tarafından yok ediyor. Devasa doğal felaketler, büyük paralar harcanarak ve bilgisayar teknolojisinin de katkısıyla nefes kesen gerçekçilikte sahnelere dönüştürülmüş. Denis Quaid, Jake Gyllenhaal ve Ian Holm'un da katılımıyla filmin kadrosu da en az efektleri kadar dikkat çekiyor.

Kasırgalar izle (2024)

/10

Fırtına mevsimi şiddetlendikçe, daha önce hiç yaşanmamış korkunç olaylar meydana gelir ve Kate ile Tyler, rakip ekipleriyle birlikte Oklahoma'nın merkezinde bir araya gelen birçok fırtınanın tam ortasında, hayatta kalma mücadelesi verirler.