/10

Garson Kız izle

Jenna, kocası Sisto'nun baskılarından sıkılmış, hayatına hiçbir şekilde dahil olmak istemediği bir hayat sürmektedir. En büyük hayali, biriktirdiği parayla bir gün kocasını terk edebilecek gücü bulmaktır. Eşsiz yeteneği sayesinde, inanılmaz lezzet ve görüntüye sahip pastalar ve kekler yapabilmektedir. Zorluklar ve sorunlarla başa çıkabilme gücünü sadece mutfağa girerek bulabilmektedir. Ancak bir gün hayat, beklenmedik bir sürpriz hazırlar. Kontrolsüz bir şekilde gelen hamilelik, tüm beklenti ve umutlarını sarsacaktır. Ama diğer yandan, hiç hissetmediği kadar büyük bir güven duygusuyla dolmuştur. Doğmamış bebeğinin mektupları, yeni bir pencere açmasına neden olacaktır.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 156
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Tr Altyazı

Yönetmen:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Suncoast izle (2024)

/10

Genç, cesur annesiyle birlikte erkek kardeşine bakan ve yaşanmış önemli bir tıbbi vakayı protesto eden tuhaf bir aktivistle sıra dışı bir dostluk kuran hikaye yarı otobiyografiktir.

Anyone But You izle (2023)

/10

Bea ve Ben, harika bir ilk randevudan sonra karşılaşmalarına şaşırtıcı bir şekilde devam ederler. Avustralya'daki bir düğünde tekrar bir araya gelirler ve artık bir çift gibi davranmaya başlarlar. Ancak birbirlerinden hiç hoşlanmıyor olmalarına rağmen bu oyunu ne kadar sürdürebileceklerdir?

All of Us Strangers izle (2023)

/10

Film, gizemli komşusu Harry ile tesadüfen tanışan bir adamın hayatının değişimini konu alıyor. Adam'ın, senarist olduğu hayatı Harry ile karşılaşınca bambaşka bir hal alır. İki adam arasındaki ilişki derinleştikçe, Adam çocukluk evine geri döner ve burada ebeveynlerinin, yıllar önce öldüklerine inanmışken, hayatta olduklarını ve ölümlerinden otuz yıl önceki halde olduklarını fark eder.