/10

Fearless izle

En sevdiği video oyunu karakterleri, dünyalarında yaşadıkları bir mücadele sırasında yenilmişler ve gencin arka bahçesine düşmüşlerdir. Yeryüzüne gelen bu oyun karakterleri, büyülü ve doğaüstü güçlere sahiptirler ancak dünyaya bir bebek olarak gelmişlerdir. Genç adam, arka bahçesine gelen bu üç büyülü bebeğe bakıcılık yapmaya başlamıştır. Ve bu durumu düzeltmek için tek yapılacak şey onların dünyasını kurtarmaktır. Bunu düzeltebilmek için genç bilgisayar oyuncusu ve onun arkadaşı birlikte zorlu bir maceraya çıkacaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 539
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
4 Tetikçi izle (2022)

/10

Dört emekli tetikçi, gizemli bir katili arayan dürüst bir polisle tanışır, emekliliğe veda eder ve yeniden bir maceraya atılır.

When You Finish Saving the World izle (2023)

/10

Babalığı keşfeden genç Nathan, dünyadaki ve romantik ilişkisindeki yerini bulmaya çalışan üniversite öğrencisi Rachel ve köklerini arayan genç Ziggy'nin hayatlarına odaklanan film, büyümenin inceliklerini araştırıyor. , çocuk sahibi olmak ve uyum sağlamak.

Enola Holmes 2 izle (2022)

/10

Bir dedektif olarak ilk resmi davasını üstlenen Enola, kızın ortadan kaybolmasının gizemini çözmek için arkadaşlarından ve ağabeyi Sherlock'tan yardım almalıdır.