/10

Fahrenheit 9/11 izle

Amerika'da gerçekleşen korkunç 11 Eylül saldırısı, başta Amerika olmak üzere tüm dünyayı etkisi altına almış ve değişmesine sebep olmuştur. Bu süreç boyunca iktidarda olan Bush, bir çok tartışmalı kararlar vermiş ve bu kararlar günümüze kadar uzanan bir kelebek etkisine neden olmuştur. Tüm bu olaylar gizli gerçekleri ve sadece devlet çıkarı içeren meseleleri bir nebzede olsa gün yüzüne çıkartmıştır. Bu belgeselde farklı bir bakış açısı ile 11 Eylül olaylarının derin meseleleri ele alınmaktadır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 1,495
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Suncoast izle (2024)

/10

Genç, cesur annesiyle birlikte erkek kardeşine bakan ve yaşanmış önemli bir tıbbi vakayı protesto eden tuhaf bir aktivistle sıra dışı bir dostluk kuran hikaye yarı otobiyografiktir.

All of Us Strangers izle (2023)

/10

Film, gizemli komşusu Harry ile tesadüfen tanışan bir adamın hayatının değişimini konu alıyor. Adam'ın, senarist olduğu hayatı Harry ile karşılaşınca bambaşka bir hal alır. İki adam arasındaki ilişki derinleştikçe, Adam çocukluk evine geri döner ve burada ebeveynlerinin, yıllar önce öldüklerine inanmışken, hayatta olduklarını ve ölümlerinden otuz yıl önceki halde olduklarını fark eder.

Dogman izle (2023)

/10

Babasından şiddet gören Douglas, evden kovularak köpeklere yem olarak atılır. Ancak köpekler, ona saldırmak yerine korurlar ve en yakın dostu haline gelirler. Yıllar geçtikçe köpeklerle olan bağını güçlendiren Douglas, onları adeta kendi ordusu haline getirir. Bu özel yeteneğini kullanarak hayatta kalmaktan öteye geçer, sisteme başkaldırır ve oyunun kurallarını yeniden şekillendirir.