/10

Extraterrestrial izle

Tüm haftanın yorgunluğunu atmak isteyen bir grup genç arkadaşlar, hafta sonu büyük bir ormanda bulunan orman evinde biraz kafa dinlemeye giderler. Her şey başta sıradan ve normaldir, gençler biraz sakinlik arıyordur. Ancak işler bir anda tersine dönecektir. Kimsenin beklemediği bir anda uzaylılar, o orman evine bir ziyaret yapacaktır. Tüm bunlardan habersiz gençler, olayların başlamasıyla büyük bir korku yaşamıştır. Ancak hayatta kalmak için korkularını üstesinden gelerek mantıklı davranmaları gerekmektedir. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 632
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Ülke:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Şeytanla Bir Gece izle (2024)

/10

Johnny Carson'ın rakibi Jack Delroy, ülke genelinde uykusuzluk çeken insanlar için uzun süredir güvenilen bir figür olan 'Gece Baykuşları' adlı talk show'a ev sahipliği yapmaktadır. Ancak, programın reytingleri Jack'in eşinin trajik ölümünden sonra düşer. Şansını değiştirmek isteyen Jack, 31 Ekim 1977'de eşi benzeri olmayan bir Cadılar Bayramı özel etkinlik planlar ancak, Amerika'nın oturma odalarında kötülüğü serbest bırakmak üzere olduğundan habersizdir.

Ajan Salt izle (2010)

/10

CIA ajanı Evelyn Salt ülkesine ve mesleğine bağlı bir idealisttir. Ancak bir itirafçı onu Rus ajanı olmakla suçlar ve kendini temize çıkarmak için kaçmaya başlar. Salt'ın kimliği ve sadakati sorgulanırken gerçekler yavaş yavaş açığa çıkar. Salt, tüm gizli yeteneklerini kullanarak masum olduğunu kanıtlamak için mücadele eder. Salt'ı tanıdıkça ortaya çıkan detaylar, herkes için şaşırtıcı olabilir.

Sleeping Dogs izle (2024)

/10

Alzheimer tedavisi için son teknoloji kullanılarak çalışmalar yapan Roy Freeman, hafıza kaybı yaşayan bir profesörün esrarengiz cinayetini çözmek üzere eski bir dava dosyasını açar. Hafızasını geri kazanmaya çalışan Freeman, eski ortağını da yanına alarak gerçeği aydınlatmaya çalışır. İkili, sır dolu bir öyküyü çözmek için tehlikeli bir yolculuğa çıkar ve Freeman korkutucu gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalır.