/10

Eve Yolculuk izle

Kırım Türk'ü olan Mustafa, büyük oğlunu kaybetmiştir. Kiev'de küçük oğlu Alim'le yaşayan Mustafa, ölen büyük oğlunun cenazesini Kırım'a gömmek üzere Alim'le birlikte yola çıkmıştır. Cenazeyi arabalarına yükleyen ve yola çıkan baba oğul, ölen büyük kardeşin son isteklerini yerine getirmekten vazgeçmeyeceklerdir. Ancak bu yolculuk sırasında, önceden yaşadıkları hayal kırıklıklarıyla yüzleşmek zorunda kalacaklar ve aralarında dram dolu dakikalar yaşanacaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

  Toplam İzlenme: 556
  Dil Seçenekleri:

  Tr Dublaj

  Yönetmen:

  Ülke:

  Kategori:

  İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
  Т-34 izle (2018)

  /10

  1944 yılında, II. Dünya Savaşı sırasında, esir bir grup Rus askeri, hasarlı bir T-34 tankıyla Almanların elinden kaçmaya çalışır.

  Suç Çetesi izle (2013)

  /10

  1949 Los Angeles şehri acımasız ve doğuştan sahtekar Mickey Cohen'in hakimiyeti altındadır. Uyuşturucu, silah ve kadın ticaretini tek başına yapan Cohen, güçlü mafya adamlarının yanı sıra yerel polisi ve hatta politikacıları da arkasına almıştır. Los Angeles Polis Departmanında hiç kimse onunla karşı karşıya gelmeye cesaret edemezken dışarıdan destek vermekle görevlendirilen Teğmen John O'Mara ve Jerry Wooters, Cohen'in planlarını altüst edebilecekler mi?

  Sleeping Dogs izle (2024)

  /10

  Alzheimer tedavisi için son teknoloji kullanılarak çalışmalar yapan Roy Freeman, hafıza kaybı yaşayan bir profesörün esrarengiz cinayetini çözmek üzere eski bir dava dosyasını açar. Hafızasını geri kazanmaya çalışan Freeman, eski ortağını da yanına alarak gerçeği aydınlatmaya çalışır. İkili, sır dolu bir öyküyü çözmek için tehlikeli bir yolculuğa çıkar ve Freeman korkutucu gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalır.