/10

Eşitlik Savaşçısı izle

Çevresinde yaşanan ırkçı ve ayrımcılık dolu olaylardan etkilenen Ruth Bader Ginsburg, Columbia Üniversitesi'nin hukuk fakültesinden mezun olduktan sonra kadınlara karşı yapılan ayrımcılığı ortadan kaldırmak için çalışmalarına başlamıştır. Ruth Bader Ginsburg, düzeni ve adaleti sağlamak için yargıç olma hedefinde ilerlemeye devam edecektir. Bu mücadele dolu yolda tüm zorlukların ve engellerin üstesinden gelmek için çok çalışan Ginsburg, hedefine ulaşacak ve Amerika Birleşik Devletleri tarihinin 2. kadın yargıcı olarak tarihe geçecektir. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 981
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
The Iron Claw izle (2023)

/10

Baba Fritz Von Erich, başarılı bir güreşçi olmasının yanı sıra, oğullarını da zirveye taşımak için despot ve zalim yöntemler kullanarak, ailenin çalkantılı zamanlarda büyük güçlüklerle yüzleşmek zorunda kalmasına neden olur. Şampiyon kardeşler sporda başarıya doğru ilerlerken aileleri de büyük sınavlardan geçer.

Girl, Interrupted izle (1999)

/10

"Ailesinden ayrılarak Borderline kişilik bozukluğu teşhisi konulan genç yazar adayı Susanna Kaysen, "Claymoore" psikiyatri kliniğine yerleştirilir ve buradaki personel ile hastalar arasındaki duygusal ve etkileyici ilişkinin hikayesini anlatan film, yazar Susanna Kaysen'in aynı adlı romanından uyarlanmıştır."

War Dogs izle (2016)

/10

Miami'de yaşayan iki yakın arkadaş Efraim Diveroli ve David Packouz, genç yaşlarına rağmen küçük işletmelerin Amerikan Ordu ihalelerine katılmalarını sağlayan bir fırsatı değerlendirir ve önemli miktarda para kazanırlar. Ancak Afganistan Ordusu'nu silahlandırmak için aldıkları 300 milyon dolarlık ihale, dikkatleri üzerlerine çeker ve karanlık işlerle yüzleşmelerine ve tehlikeli maceralara atılmalarına yol açar.