/10

Esaret izle

İyi kalpli bir hemşire, komadaki bir hastanın iyileştirmek için oyun geçmişini araştırmaya başlar. Bu sırların arkasında şiddetli rekabetin, ihanetin ve cinayetin yattığını anlayan hemşire, yeni sırların ortaya çıkmasıyla beraber istemeden bu bataklığa yavaş yavaş batmaktadır.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 54
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Tr Altyazı

Yazar:
Yönetmen:

Kategori:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Funny Games izle (1997)

/10

Ann, George ve oğulları Georgie, kısa bir tatil için göl kenarındaki yazlık evlerine gitmeye karar verir. Yolda giderken, komşuları Fred ve Eva'nın tuhaf davranışlarından şüphelenirler. Ertesi sabah planlarını yapmak için golf oynamaya karar verirler. George ve Georgie yelkenli teknelerini tamir ederken, Ann yemek yapmaya başlar. Bu sırada, Ann'in tanıştığı genç ve nazik Peter, Eva'nın misafiri olarak gelir ve yumurta istemek için Ann'in yanına gelir. Birdenbire, Ann Peter'ın nasıl içeri girdiği hakkında şüphelenir ve yumurtaları vermek konusunda tereddüt yaşar. Bu durum ailenin gerilimli saatlerinin başlangıcı olur.

Maniac izle (2012)

/10

Elijah Wood'u tatlı bir hobbit olarak tanıyanlar, onu karşılarında mükemmel bir 'manyak' olarak gördüklerinde şaşıracaklar. 'Tek Yüzük' onu ele geçirdiğinde gözlerinde oluşan ifade, rollere ne kadar uygun olduğunu gösteren bir işaretti. Bu filmde, antika taş mankenlerle, öldürdüğü güzel kadınların kafa derilerini restore eden Frank'i izliyoruz. Ardından, onun işine hayranlık duyan genç fotoğrafçı Anna ortaya çıkıyor ve karakterimizin arkadaşı oluyor. Frank, Anna'yı takıntı haline getirdikçe, öldürme arzusu tamamen kontrolden çıkıyor. 'Manyak', William Lustig'in 80'lerde unutulmaz bir etki bırakan, büyük bir fan kitlesi olan şiddet dolu bir korku filminin yeniden çevrimidir. Orijinal filmin en şüpheci fanatikleri bile, Aja'nın versiyonunun orijinalden hiç geri kalmadığını, atmosfer, müzik ve farklı New York görüntüleriyle hatta daha fazlasıyla katkıda bulunduğunu söylüyor...

Splintered izle (2010)

/10

Sophie'nin liderliğindeki bir grup genç, Galler kırsalına doğru yol alır. Ormanın derinliklerinde yaşayan bir yaratık, içgüdüleriyle avlanırken insanları öldürmek için harekete geçer. Şimdi Sophie, kimsenin duymadığı bir odada çığlıklarıyla kilitlenmiştir. Kaçma girişimleri başarısız olur. Sophie'nin hayatta kalabilmesi için yaratığın durdurulamayan saldırılarından kurtulması ve geçmişinde sakladığı sırlarla yüzleşmesi gerekmektedir.