/10

Enter the Fat Dragon izle

İşinin ve ülkesinin en iyilerinden olan Ajan Fallon, büyük bir itibar sahibidir ve polisler tarafından kıskanılan bir ajandır. Ancak özel hayatında yaşadığı sorunlar yüzünden spor yapmayı, bakımını ve yediklerine dikkat etmeyi bırakmıştır. Bu yüzden şişman ve avanak bir ajan haline gelmiştir. Ancak işini kaybetmemek için kendisine verilen görevi yapmak zorundadır. Japonya'yada köklü bir çeteyi çökertmek ve şehri mahveden bu eşkıyaları durdurmak için yola çıkar. Eskisi gibi işini iyi yapmaması başını büyük belaya sokacaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 467
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Ateşli Festival: Mardi Gras izle (2011)

/10

Mezun olan üç öğrenci hayatta istediklerini başaramadı. Kızlarla anlaşamayan üç arkadaş, bu soruna kesin bir çözüm bulmak için dünyaca ünlü Mardi Gras festivaline gider. Burada gizlice Carmen Electra'nın odasına girmeyi başarırlar ve kendilerini bir anda kızlarla dolu bir festivalin ortasında bulurlar.

X: İntikam Gecesi izle (2011)

/10

Holly Rowe artık emekli olmak isteyen bir fahişedir. Yakın zamanda aldığı bir iş teklifiyle karşı karşıya kalan Rowe, tesadüfen kaçak genç Shay Ryan'la tanışır. Buluşma yerine birlikte giden iki kadın, hayatlarını sonsuza dek değiştirecek tuzaklarla dolu bir geceyle karşı karşıya kalır. Dünyanın en eski mesleği olan fuhşa farklı, dramatik ve gerilimli bir bakış açısı getiren bir gösteri.

Hayatımın En Kötü Gecesi izle (2014)

/10

Bir muhabirin haber spikeri olma hayali, tek gecelik bir ilişkinin ardından telefonsuz, arabasız, kimlik kartısız ve parasız kalmasıyla tehlikeye girer. Hayatının en önemli iş görüşmesiyle yüzleşmeden önce durumunu düzeltmek için yalnızca 8 saati vardır...