/10

Engelleyiciler izle

Üç korumacı ebeveyn, kız çocukları ve eşleriyle sakin bir hayat sürmektedir. Hayatlarında en değer verdikleri şey kız çocuklarıdır ve onlara iyi bir hayat sunmaya çalışmaktadırlar. Lise son sınıf olan kız arkadaşlar, mezuniyet balosunda bekaretlerini kaybetmek üzerine bir anlaşma yaparlar ve bu anlaşma ebeveynleri tarafından öğrenilir. Ardından üç ebeveyn, çocuklarını engellemek için işe koyularak birlikte hareket etmeye başlarlar. Bu mezuniyet balosu herkes için çok zor ve macera dolu olacaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 462
Dil Seçenekleri:
Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Suncoast izle (2024)

/10

Genç, cesur annesiyle birlikte erkek kardeşine bakan ve yaşanmış önemli bir tıbbi vakayı protesto eden tuhaf bir aktivistle sıra dışı bir dostluk kuran hikaye yarı otobiyografiktir.

Anyone But You izle (2023)

/10

Bea ve Ben, harika bir ilk randevudan sonra karşılaşmalarına şaşırtıcı bir şekilde devam ederler. Avustralya'daki bir düğünde tekrar bir araya gelirler ve artık bir çift gibi davranmaya başlarlar. Ancak birbirlerinden hiç hoşlanmıyor olmalarına rağmen bu oyunu ne kadar sürdürebileceklerdir?

Özel Bir Gün izle (2016)

/10

Anneler Günü yaklaştıkça, farklı insanlar ve kuşaklar kendi hayatlarıyla ilgili farklı aşamalardan geçmektedir. Kısa bir süre önce boşanmış olan Sandy (Jennifer Aniston), eşinin kendinden çok daha genç bir kadınla evlenmesiyle sarsılmıştır. Bradley ise 16 yaşındaki kızına hem anne hem de baba rolünü üstlenmenin zorluklarıyla karşı karşıya kalır. Ünlü bir yazar olan Miranda ise başarısına rağmen, kızını bebekken evlatlık vermek zorunda olduğunu kabullenmek zorundadır. Kristin ise evlenmeden önce annesini bulmaya karar verir. Ailesiyle arası pek iyi olmayan Jessie ise bu ilişkiyi düzeltmek zorunda olduğunu kabullenmeye başlar. Tüm bu hayatlar, Anneler Günü'nde bir şekilde birbirine bağlanacaktır. Film, Garry Marshall'ın önceki iki filmi Sevgililer Günü ve Yılbaşı Gecesi gibi özel bir günde kesişen yollar konseptini ele almaktadır.