/10

Engelleyiciler izle

Üç korumacı ebeveyn, kız çocukları ve eşleriyle sakin bir hayat sürmektedir. Hayatlarında en değer verdikleri şey kız çocuklarıdır ve onlara iyi bir hayat sunmaya çalışmaktadırlar. Lise son sınıf olan kız arkadaşlar, mezuniyet balosunda bekaretlerini kaybetmek üzerine bir anlaşma yaparlar ve bu anlaşma ebeveynleri tarafından öğrenilir. Ardından üç ebeveyn, çocuklarını engellemek için işe koyularak birlikte hareket etmeye başlarlar. Bu mezuniyet balosu herkes için çok zor ve macera dolu olacaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 505
Dil Seçenekleri:
Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Geleceğe Dönüş izle (1985)

/10

Bir DeLorean otomobilinin içinde gizlenmiş bulunan bir icat, Marty'i yanlışlıkla 50'li yıllara geri götürür. Marty, bu yanlışlıkla gerçekleşen olay sonucunda; Amerikan kasabasında yaşanan bir kaza sonucu, gelecekte anne ve babasının tanışmasını engeller. Marty, bundan dolayı hiç doğmamış olacağını fark eder ve bu hatayı düzeltmek için çaba sarf etmek zorundadır. Ancak, durum beklediğinden daha karmaşıktır ve sorumluluk kavramını öğrenmek zorunda kalır.

War Dogs izle (2016)

/10

Miami'de yaşayan iki yakın arkadaş Efraim Diveroli ve David Packouz, genç yaşlarına rağmen küçük işletmelerin Amerikan Ordu ihalelerine katılmalarını sağlayan bir fırsatı değerlendirir ve önemli miktarda para kazanırlar. Ancak Afganistan Ordusu'nu silahlandırmak için aldıkları 300 milyon dolarlık ihale, dikkatleri üzerlerine çeker ve karanlık işlerle yüzleşmelerine ve tehlikeli maceralara atılmalarına yol açar.

The Fall Guy izle (2024)

/10

Colt Seavers, bir yıl önce işi bırakıp sağlığına odaklanmıştır. Ancak eski sevgilisi Jody Moreno tarafından yönetilen yüksek bütçeli bir stüdyo filmindeki yıldızın kaybolması üzerine tekrar göreve çağrılır. Colt, Jody'yi geri kazanmak için filmin aksiyon sahnelerinde yer alır. Ancak kayıp yıldızın etrafındaki gizem arttıkça, Colt kendini karanlık bir suç komplosunun içinde bulur.