/10

En Soğuk Oyun izle

1962'de Küba Füze Krizi sırasında psikolojik sıkınıları olan bir matematik dehası, ABD-Sovyetler satranç turnuvasında oynamak üzere seçilir ve kendini birden ölümcül bir casusluk oyununda bulur. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 472
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Clovehitch Katili izle (2018)

/10

Kasaba kilisesinde gönüllü olarak çalışan Tyler Burnside aynı zamanda bir izcidir. Saygın bir genç olan Tyler'ın babası, dürüstlüğüyle tanınan bir topluluk lideridir. Sessiz Kentucky kasabalarının tek bir sorunu vardır: Onlarca yıl önce işlenen ve toplumu derinden sarsan faili meçhul cinayetler. On kadının vahşice işkenceye tabi tutularak öldürüldüğü bu cinayetler, Clovehitch adlı bir psikopat tarafından işlendi. Tyler, babasının saklandığı yerde rahatsız edici fotoğraflar bulduğunda, dünyada en güvendiği kişinin Clovehitch olabileceğinden ve henüz son cinayetini işlemediğinden şüphelenmeye başlar.

Bay Heineken’i Kaçırmak izle (2015)

/10

Filmde Hollandalı bira devi Heineken'in sahibi Alfred Freddy Heineken'in kaçırılma süreci ve fidye talebi anlatılıyor. Heineken'i efsanevi Galli aktör Anthony Hopkins canlandırıyor.

7. Gün izle (2016)

/10

Jamie başarılı bir gazetecidir ve kız kardeşi Anna'nın ölümünden sonra Singapur'a taşınır. Ölen kız kardeşinden gelen e-postalar ve kızı Katie'nin tuhaf davranışları üzerine araştırmasını derinleştirir ve kız kardeşinin ölümünün yüzyıllar öncesine dayanan bir lanetler dizisi olduğu ortaya çıkar. Babil Kulesi efsanesine göre yedinci günde dünyaya dönmek için seçtiği kurbanların canlarını acımasızca alır. Şeytanın bir sonraki hedefi haline gelen Jamie ve küçük Katie, bu korkunç ve kanlı kabustan kaçmayı başarabilecekler mi? F