/10

En Soğuk Oyun izle

1962'de Küba Füze Krizi sırasında psikolojik sıkınıları olan bir matematik dehası, ABD-Sovyetler satranç turnuvasında oynamak üzere seçilir ve kendini birden ölümcül bir casusluk oyununda bulur. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 523
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Berlin Sendromu izle (2017)

/10

Clare, Avusturyalı bir fotoğrafçıdır ve Sovyet mimarisini fotoğraflamak için Berlin'e gelir. Tatil yaparken karizmatik bir İngilizce öğretmeni olan Andi ile tanışır. İkisi arasında güçlü bir çekim oluşur. Ancak, bir gece birlikte olduktan sonra Clare uyandığında Andi'nin dairede kendisini kilitlemiş olduğunu fark eder. Clare, Andi'nin onu bırakmaya niyeti olmadığını bilmemektedir.

Kırılgan izle (2005)

/10

Mercy Falls Çocuk Hastanesi, neredeyse bir asırdır hizmet veren bir hastanedir. Bununla birlikte, tren kazası nedeniyle çevredeki diğer hastaneler dolu olduğu için kapatılma kararı ertelenmiştir. Hastane koşulları giderek zorlaşmış, personel azalmış, birçok bölüm kapatılmış ve cihazlar sökülmüştür. Hastanede yatan çocuklar tedirgindir ve görünmeyen bir şeyden korkmaktadır. Bu şey, aslında var olmayan ancak acı veren bir varlıktır... İçlerinde nefret doludur... Bazıları ona "Mekanik Kız" adını verir ve onun hastanenin ikinci katında yaşadığına inanır. Bu kat kırk yıl önce kapatılmış ve artık kullanılmamaktadır. Hastanenin geçmişine dair karanlık bir sır vardır ve bu korkunç varlık geçmişten gelmiştir. Hastanenin sorunlarını düzeltmek için gönderilen genç hemşire Amy (Calista Flockhart), hastanede olan tuhaflıkları fark etmekten uzun süre uzak kalmaz. Ancak gerçek, herkesin tahmin ettiğinden çok daha farklıdır: Daha karanlık, daha kötü ve daha tehlikeli...

Foe izle (2023)

/10

Hen (Saoirse Ronan) ve Junior'ın (Paul Mescal) yaşamları, bir yabancının ürkütücü bir teklifle kapılarını çalmasıyla altüst olur. Hayatta kalma şansı için ilişkilerini ve kimliklerini riske atacaklar mı? Rakip, etkileyici görüntüler ve insanlık (ve yapay insanlık) doğasına dair sorularla dolu olan çok da uzak olmayan bir geleceğe ışık tutuyor.