/10

Elysium izle

Her geçen gün dahada çirkin bir hal almaya başlayan kapitalist düzen, 22. yüzyılda akıl almaz bir seviyeye taşınacaktır. Elysium adında cennet gibi bir yer inşa edilir ve burada seçkin insanlar, her şeye ulaşabilecekleri, muhteşem bir hayat yaşamaktadır. Hastalık ve özellikle kanser için geliştirilen ilaçlar sadece buradaki seçkin insanlar için kullanılmaktadır. Bu sırada dünyadaki olaylar tam terstir. Dünyada geriye kalan insanlar, açlık, yoksulluk ve kargaşa içinde berbat bir hayat yaşıyordur. Ancak o gün geldiğinde, cesur bir savaşçı aradaki bu sınıf ayrımını yok etmek için savaşacaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 1,392
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yazar:
Yönetmen:

Ülke:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Ajan Salt izle (2010)

/10

CIA ajanı Evelyn Salt ülkesine ve mesleğine bağlı bir idealisttir. Ancak bir itirafçı onu Rus ajanı olmakla suçlar ve kendini temize çıkarmak için kaçmaya başlar. Salt'ın kimliği ve sadakati sorgulanırken gerçekler yavaş yavaş açığa çıkar. Salt, tüm gizli yeteneklerini kullanarak masum olduğunu kanıtlamak için mücadele eder. Salt'ı tanıdıkça ortaya çıkan detaylar, herkes için şaşırtıcı olabilir.

Land of Bad izle (2024)

/10

Acemi hava trafik kontrolörü Kinney, Filipinler'de bir göreve katılmış bir Delta Force ekibine dahil edilir. Ekip silahsız tuzağa düştüğünde, hayatta kalmak için tek şansları olan Hava Kuvvetleri insansız hava aracı pilotu Reaper'ın becerilerini kullanmak zorunda kalırlar.

Baskın izle (2012)

/10

Film, özel bir timin, şehir merkezinden uzak bir mahalledeki bir apartmanda uyuşturucu satıcısını yakalamak için baskın düzenlemesiyle başlar. Ancak, her katı psikopatlar, katiller, çeteler ve hırsızlar için sığınak haline gelmiş bu binaya daha önce hiç girilmemiştir. Alarm verilir verilmez ışıklar söner ve çıkışlar kapatılır. Baskına uğrayan polisler kısa sürede kuşatılır ve acımasızca öldürülür. Sadece birkaç polis hayatta kalır ve binada mahsur kalırlar. Hayatta kalmak için en üst kata ulaşmaları gerekmektedir. Binanın her katı, ayrı bir cehennemi temsil eder ve yızyılın savaşı başlar.