/10

Eli izle

Bağışıklık sistemindeki ciddi bir bozukluk yüzünden akıl sağlığı zarar gören Eli'nin durumu her geçen gün kötüye gitmektedir. Bu durumdan iyice rahatsız olan aile, Eli'yi iyileşmesi için bakım merkezi olan büyük bir köşke gönderir. Buradan iyileşme umuduyla zaman geçiren Eli, doktorların kendisine verdiği ilaçlarla akıl sağlığını iyice kaybetmeye başlamıştır. Ancak asıl mesele beyninde hayal ettiklerinin gerçekte yaşandığını öğrendiğinde çığırından çıkacaktır. Hayatı büyük bir tehlike altına giren Eli, ruhani bir hayalete karşı koymak zorundadır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 665
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Suncoast izle (2024)

/10

Genç, cesur annesiyle birlikte erkek kardeşine bakan ve yaşanmış önemli bir tıbbi vakayı protesto eden tuhaf bir aktivistle sıra dışı bir dostluk kuran hikaye yarı otobiyografiktir.

All of Us Strangers izle (2023)

/10

Film, gizemli komşusu Harry ile tesadüfen tanışan bir adamın hayatının değişimini konu alıyor. Adam'ın, senarist olduğu hayatı Harry ile karşılaşınca bambaşka bir hal alır. İki adam arasındaki ilişki derinleştikçe, Adam çocukluk evine geri döner ve burada ebeveynlerinin, yıllar önce öldüklerine inanmışken, hayatta olduklarını ve ölümlerinden otuz yıl önceki halde olduklarını fark eder.

Dogman izle (2023)

/10

Babasından şiddet gören Douglas, evden kovularak köpeklere yem olarak atılır. Ancak köpekler, ona saldırmak yerine korurlar ve en yakın dostu haline gelirler. Yıllar geçtikçe köpeklerle olan bağını güçlendiren Douglas, onları adeta kendi ordusu haline getirir. Bu özel yeteneğini kullanarak hayatta kalmaktan öteye geçer, sisteme başkaldırır ve oyunun kurallarını yeniden şekillendirir.