/10

Eğer Yaşarsam izle

Bir sabah ailesiyle birlikte geziye çıkan Mia'nın hayatı bir anda alt üst olur. Genç kız, çarpıştıkları otomobilin enkazından yaralı cesedinin çıkarılmasını izlerken, yavaş yavaş parçaları bir araya getirecek ve neleri kaybettiğinin, neleri geride bıraktığının farkına varacaktır. Yaşamla ölüm arasındaki ince çizgide, mutlu bir geçmiş ve bilinmezliklerle dolu bir gelecek arasında yürüyen Mia, bir gün içinde hayatının en önemli seçimini yapmak zorunda kalacaktır.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 149
Dil Seçenekleri:
Yazar:
Yönetmen:

Kategori:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Suncoast izle (2024)

/10

Genç, cesur annesiyle birlikte erkek kardeşine bakan ve yaşanmış önemli bir tıbbi vakayı protesto eden tuhaf bir aktivistle sıra dışı bir dostluk kuran hikaye yarı otobiyografiktir.

All of Us Strangers izle (2023)

/10

Film, gizemli komşusu Harry ile tesadüfen tanışan bir adamın hayatının değişimini konu alıyor. Adam'ın, senarist olduğu hayatı Harry ile karşılaşınca bambaşka bir hal alır. İki adam arasındaki ilişki derinleştikçe, Adam çocukluk evine geri döner ve burada ebeveynlerinin, yıllar önce öldüklerine inanmışken, hayatta olduklarını ve ölümlerinden otuz yıl önceki halde olduklarını fark eder.

Dogman izle (2023)

/10

Babasından şiddet gören Douglas, evden kovularak köpeklere yem olarak atılır. Ancak köpekler, ona saldırmak yerine korurlar ve en yakın dostu haline gelirler. Yıllar geçtikçe köpeklerle olan bağını güçlendiren Douglas, onları adeta kendi ordusu haline getirir. Bu özel yeteneğini kullanarak hayatta kalmaktan öteye geçer, sisteme başkaldırır ve oyunun kurallarını yeniden şekillendirir.