/10

Dovlatov izle

Sovyet Rusya'nın ünlü yazarlarından birisi olan Dovlatov, yazılarının yayınlanması için gece gündüz uğraşmaktadır. Avrupa kültürüne kapalı olan Sovyetler, Dovlatov'un yazılarını sürekli reddetmektedir. Ancak Dovlatov bir yolunu bulmuştur. Yazarlar sendikasına üye olmak için uğraşmaktadır. Ancak diğer yandan geçimini sağlayabilmek için küçük yazı işlerinde çalışıp iş kovalamaktadır. Bunun yanında ise diğer sanatçı ve yazarlarla arasındaki ilişkiyi iyi tutabilmek için sürekli onlarla bir araya gelmektedir. Sevdiği işi yapabilmek için çok zorluk çeken Dovlatov, amacına ulaşana kadar durmayacaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 675
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yazar:
Ülke:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Suncoast izle (2024)

/10

Genç, cesur annesiyle birlikte erkek kardeşine bakan ve yaşanmış önemli bir tıbbi vakayı protesto eden tuhaf bir aktivistle sıra dışı bir dostluk kuran hikaye yarı otobiyografiktir.

All of Us Strangers izle (2023)

/10

Film, gizemli komşusu Harry ile tesadüfen tanışan bir adamın hayatının değişimini konu alıyor. Adam'ın, senarist olduğu hayatı Harry ile karşılaşınca bambaşka bir hal alır. İki adam arasındaki ilişki derinleştikçe, Adam çocukluk evine geri döner ve burada ebeveynlerinin, yıllar önce öldüklerine inanmışken, hayatta olduklarını ve ölümlerinden otuz yıl önceki halde olduklarını fark eder.

Dogman izle (2023)

/10

Babasından şiddet gören Douglas, evden kovularak köpeklere yem olarak atılır. Ancak köpekler, ona saldırmak yerine korurlar ve en yakın dostu haline gelirler. Yıllar geçtikçe köpeklerle olan bağını güçlendiren Douglas, onları adeta kendi ordusu haline getirir. Bu özel yeteneğini kullanarak hayatta kalmaktan öteye geçer, sisteme başkaldırır ve oyunun kurallarını yeniden şekillendirir.