/10

Dovlatov izle

Sovyet Rusya'nın ünlü yazarlarından birisi olan Dovlatov, yazılarının yayınlanması için gece gündüz uğraşmaktadır. Avrupa kültürüne kapalı olan Sovyetler, Dovlatov'un yazılarını sürekli reddetmektedir. Ancak Dovlatov bir yolunu bulmuştur. Yazarlar sendikasına üye olmak için uğraşmaktadır. Ancak diğer yandan geçimini sağlayabilmek için küçük yazı işlerinde çalışıp iş kovalamaktadır. Bunun yanında ise diğer sanatçı ve yazarlarla arasındaki ilişkiyi iyi tutabilmek için sürekli onlarla bir araya gelmektedir. Sevdiği işi yapabilmek için çok zorluk çeken Dovlatov, amacına ulaşana kadar durmayacaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 731
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yazar:
Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Le refuge izle (2009)

/10

Mousse ve Louis, genç, çekici, zengin ve birbirlerine âşıktılar. Ancak uyuşturucu bağımlılığı hayatlarını ele geçirdi. Bir gün aşırı dozda uyuşturucu alırlar ve Louis hayatını kaybeder. Mousse, mucizevi bir şekilde kurtulur ve kısa bir süre sonra hamile olduğunu öğrenir. Büyük bir karışıklık içinde olan Mousse, Paris'ten uzaklaşıp sakin bir eve yerleşir. Birkaç ay sonra Louis'nin kardeşi, Mousse'un yanına gelir. Mousse için bu adam bir düşman mıdır yoksa barışma fırsatı mı sunmaktadır?

Büyük Açık izle (2015)

/10

Sektör dışından dört kişi, büyük bankaların, medyanın ve devletin görmezden geldiği küresel ekonomik çöküşün yaklaştığını fark edince akıllarına bir fikir gelir: Büyük Açık. İddialı yatırımları sayesinde, modern bankacılığın karanlık yüzüyle tanışırlar; artık herkesi ve her şeyi sorgulamak zorundadırlar.

Sadece Tanrı Affeder izle (2013)

/10

Julian, Bangkok'a kaçtıktan sonra on yıl boyunca sürgünde yaşamıştır çünkü bir cinayet işlemiştir. Yeraltı dünyasında saygı gören bir suçlu olan Julian, kardeşiyle birlikte uyuşturucu kaçakçılığı yaptıkları bir boks kulübünü işletmekte kullanmaktadır. Bir gün Julian'ın kardeşi bir kadını öldürdükten sonra, tehlikeli kişiler tarafından acımasızca öldürülür. Bunun üzerine anneleri Jenna, sert bir mizaca sahip, yerel ve acımasız bir patron olup, Julian'dan kardeşinin katillerini bulup intikam almasını ve cehennemi başlarına yıkmak için derhal geleceğini belirtir. Ancak, karşılarında gerçek bir iblis vardır.