/10

Double Dad izle

Türkçe Dublaj izle Türkçe Altyazılı izle

Annesiyle yıllardır yaşadıkları hippi kolonisinden hiç dışarıya çıkmamış, dünyanın nasıl bir yer olduğunu bilmeyen 18 yaşında genç bir kız, doğduğundan beri baba özlemiyle yaşamaktadır. Babasının nasıl bir insan olduğunu merak etmek ve onu bulmak için işe koyulma kararı alan genç kız, iyi bir zamanda yaşadığı koloniden tek başına kaçmıştır. Dünyanın nasıl bir olduğu konusunda hiçbir fikri olmayan genç kız, bu hiç bilmediği yaşamın üstesinden gelmek ve babasını bulma amacını gerçekleştirmek için mücadele verecektir. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

  Toplam İzlenme: 776
  Dil Seçenekleri:

  Tr Dublaj

  Tr Altyazı

  Yönetmen:

  Ülke:

  Kategori:

  , ,

  İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
  Hayatımın En Kötü Gecesi izle (2014)

  /10

  Bir muhabirin haber spikeri olma hayali, tek gecelik bir ilişkinin ardından telefonsuz, arabasız, kimlik kartısız ve parasız kalmasıyla tehlikeye girer. Hayatının en önemli iş görüşmesiyle yüzleşmeden önce durumunu düzeltmek için yalnızca 8 saati vardır...

  Sliver izle (1993)

  /10

  Carly Norris, New York'ta yaşayan ve Sliver Apartments'taki dairesine taşınan bir kitap editörüdür. Burada iki yeni komşusuyla tanışır; Gerilim romanları yazan Jack Lansfor ve apartman sahibi yakışıklı Zeke Hawkins. Carly çok geçmeden dairede yaşayan bazı kadınların öldürüldüğünü öğrenir ve polis, dairede bir seri katilin kaldığından şüphelenir.

  Dokuz Buçuk Hafta izle (1986)

  /10

  Elizabeth New York'ta bir sanat galerisinde çalışıyor. Bir gün Wall Street'in gerçek kurdu John tarafından baştan çıkarılır. Bu baştan çıkarma sayesinde dokuz buçuk hafta sürecek bir ilişki başlayacak. Bu ilişki sırasında Elizabeth sınırlarını zorlayacak ve John'un aradığı doğru adam olup olmadığını merak edecektir.