/10

Double Dad izle

Türkçe Dublaj izle Türkçe Altyazılı izle

Annesiyle yıllardır yaşadıkları hippi kolonisinden hiç dışarıya çıkmamış, dünyanın nasıl bir yer olduğunu bilmeyen 18 yaşında genç bir kız, doğduğundan beri baba özlemiyle yaşamaktadır. Babasının nasıl bir insan olduğunu merak etmek ve onu bulmak için işe koyulma kararı alan genç kız, iyi bir zamanda yaşadığı koloniden tek başına kaçmıştır. Dünyanın nasıl bir olduğu konusunda hiçbir fikri olmayan genç kız, bu hiç bilmediği yaşamın üstesinden gelmek ve babasını bulma amacını gerçekleştirmek için mücadele verecektir. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

  Toplam İzlenme: 895
  Dil Seçenekleri:

  Tr Dublaj

  Tr Altyazı

  Yönetmen:

  Ülke:

  Kategori:

  , ,

  İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
  Prozac Nation izle (2001)

  /10

  Yetenekli genç yazar Elizabeth Wurtzel (Christina Ricci), Harvard'da gazetecilik bursu kazanır ve bunu ait olduğunu düşündüğü işçi sınıfından kurtulmanın bir yolu olarak görür. Sonunda gerçek yeteneği ortaya çıkacaktır, ancak gelecek vaat eden genç yazarın rüyalarının peşinden çıktığı bu yolculuk, onu sorunlu aile ilişkileri, yalnızlık, uyuşturucu, seks ve umutsuz beklentilerle örülü bir bunalıma sürükleyecektir.

  Zor Saatler izle (2016)

  /10

  İngiltere'de şiddetli bir fırtına çıkar ve doğu sahil şeridindeki kasabaları vurarak her şeyi paramparça eder. Bu arada, 150 metrelik iki petrol tankeri, SS Pendleton ve SS Fort Mercer da dahil olmak üzere fırtınada ikiye bölünmüşlerdir ve mürettebatları denizde mahsur kalmıştır. Webber ve üç adamı, motorlu bir ahşap tekneye binerek Pendleton'ı bulurlar ve kasırganın ortasında mahsur kalan mürettebatı dalgalardan geri getirirler.

  The Kitchen izle (2023)

  /10

  İzi, Londra'da bulunan son sosyal konutlardan biri olan Mutfak'tan kaçmak üzeredir, ancak genç Benji hayatına dahil olduğunda bir dizi zorlu kararlarla karşılaşmak zorundadır.