/10

Doğu Ekspresinde Cinayet izle

Lüks bir tren, Avrupa'nın doğusunda bulunan İstanbul'dan başlayarak Batıya doğru bir güzergahta seyahat edecektir. Bu trende bulunan bir grup elit insan, günler boyunca bu trende beraber yol alacaktır. Ancak trende işlene bir cinayet her şeyi değiştirecektir. Trende her an birisini öldürebilecek bir katil vardır. Bu yüzden trendeki ünlü dedektif işe koyulacak ve daha fazla insanın zarar görmemesi için hızlı bir şekilde katili yakalamak zorunda kalacaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 756
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Ülke:

,

Kategori:

, ,

  1. Eric dedi ki:

    sıkıcı ilerliyordu kapatacaktım ama sonunu görmek için izledim ve gerçekten değdi

  2. CBD dedi ki:

    site hızlı ve reklamsız çok güzel

Prozac Nation izle (2001)

/10

Yetenekli genç yazar Elizabeth Wurtzel (Christina Ricci), Harvard'da gazetecilik bursu kazanır ve bunu ait olduğunu düşündüğü işçi sınıfından kurtulmanın bir yolu olarak görür. Sonunda gerçek yeteneği ortaya çıkacaktır, ancak gelecek vaat eden genç yazarın rüyalarının peşinden çıktığı bu yolculuk, onu sorunlu aile ilişkileri, yalnızlık, uyuşturucu, seks ve umutsuz beklentilerle örülü bir bunalıma sürükleyecektir.

Zor Saatler izle (2016)

/10

İngiltere'de şiddetli bir fırtına çıkar ve doğu sahil şeridindeki kasabaları vurarak her şeyi paramparça eder. Bu arada, 150 metrelik iki petrol tankeri, SS Pendleton ve SS Fort Mercer da dahil olmak üzere fırtınada ikiye bölünmüşlerdir ve mürettebatları denizde mahsur kalmıştır. Webber ve üç adamı, motorlu bir ahşap tekneye binerek Pendleton'ı bulurlar ve kasırganın ortasında mahsur kalan mürettebatı dalgalardan geri getirirler.

The Kitchen izle (2023)

/10

İzi, Londra'da bulunan son sosyal konutlardan biri olan Mutfak'tan kaçmak üzeredir, ancak genç Benji hayatına dahil olduğunda bir dizi zorlu kararlarla karşılaşmak zorundadır.