/10

Dipte izle

Norveç'te düzenlenecek bir dalış gezisini katılmak isteyen Ida ve Tuva, iki kız kardeştir. Norveç'in soğuk sularının altını keşfetmek isteyen bu iki kardeş, tüpleriyle birlikte bir kayalığın kenarından suya atlamışlardır. Ancak büyük bir şanssızlık kendilerini beklemektedir. Yukarıdan düşen büyük bir kaya tam kızların üzerine gelecektir ve küçük kardeş kayanın altında kalarak suyun dibini boylayacaktır. Kardeşini kurtarmak için tüm yolları denemeye başlayacak olan Ida, zamana karşı büyük bir mücadele verecektir. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 1,165
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yönetmen:

Ülke:

, ,

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Huzur İçinde Yat izle (2024)

/10

Sergio, maddi zorluklarla ve sağlık sorunlarıyla mücadele ederken, ailesinin geleceğini kurtarma fırsatı bulur ama bedeli olarak sonsuza kadar kaybolması gerekecektir.

Trunk: Locked In izle (2023)

/10

28 yaşındaki tıp öğrencisi Malina, kafası karışmış bir hâlde kilitli bir araba bagajında gözlerini açar ve yaşadıklarını hatırlamadığını fark eder. Tek bağlantısı telefonu olan zeki genç kadın, dış dünyayla iletişim kurmaya çalışırken hayatta kalmak için mücadele ederken, araç korkunç bir sırra doğru ilerler.

Çin Falı izle (2012)

/10

Jackie Chan tarafından yazılan ve yönetilen, Hong Kong / Çin ortak yapımı olan Chinese Zodiac, çok sevdiğimiz bir film. Başrollerde Jackie Chan'in yanı sıra Oliver Platt, Caitlin Dechelle, Steven Dasz, Kenny G, Andrew Dasz ve Alaa Safi yer alıyor. Hikaye, Asian Hawk'un (Jackie Chan) dünyayı kurtarmak için bronzdan yapılmış 12 hayvan başını aramasını konu alıyor. Chinese Zodiac, 58 yaşındaki Jackie Chan'in rol aldığı son aksiyon filmi olacak. Chan, yaş, güvenlik ve aile gibi faktörleri sebep olarak göstermiştir. Çekimler 5 farklı ülkede, toplam 10 şehirde bir yıl sürmüş, hazırlık aşaması ise yedi yıl alıyor. Jackie Chan, Chinese Zodiac'ta dövüş koreografisi, yazarlık, yönetmenlik, yapımcılık ve oyunculuk gibi her şeyde görev almıştır. Bu yüzden Chan'in bu filmi "kariyerimin en önemli projesi" olarak nitelendirmesi boşuna değildir...