/10

Diego Maradona izle

Yeteneği, sportmenliği ve saygısı ile adını tarihe yazdıran Maradona, futbolun gelmiş geçmiş en iyi oyuncularından birisidir. Onun bu başarısının ardından bir hayat hikayesi ve kariyer yolculuğu vardır. Bu inişli çıkışlı yolculukta bir çok engele takılan veya başarı yakalayan Maradona'nın arşivlerden alınmış görüntülerinden oluşturulan hayat hikayesini. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

  Toplam İzlenme: 544
  Dil Seçenekleri:

  Tr Dublaj

  Yönetmen:

  İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
  En Derin Nefes izle (2023)

  /10

  Serbest dalış tutkularını rekortmen ve cesur uzman dalgıçla birleştirerek, olağanüstü bir başarı ile tarihe geçmek için her türlü riski göze alırlar.

  Sahne: Filmi Yak izle (2018)

  /10

  Popüler Güney Koreli grup BTS'in 7 üyeli Wings turunu konu alıyor. Filmde J-Hope grubu üyeleri Jeong-guk Jeon, Nam-joon Kim, Seok-jin Kim, Tae-Hyung Kim, Ji-min Park ve Suga'nın hayatları, hayalleri, dertleri ve müzik aşkları ortaya çıkıyor. Wings: Live Trilogy World için dünya turnesine çıkan BTS ile yapılan röportajların yer aldığı filmde, sahne performanslarının yanı sıra olayların perde arkası da beyaz perdeye taşınıyor. Filmin yönetmen koltuğunda Jun-Soo Park oturuyor.

  Bilinmeyenler: Kozmik Zaman Makinesi izle (2023)

  /10

  Bu belgesel, uzak galaksilerin canlı görüntüleriyle hayal gücünü yakalayan James Webb Teleskobu'nun icadından lansmanına kadar olan tarihi yolculuğunu anlatıyor.