/10

Deadpool izle

Süper güçlere sahip özel askerler yaratmak isteyen bir grup bilim adamı, kanser hastalarını kandırarak kanser tedavisi adı altında deneyler yapmaktadırlar. Wade'de o kanser hastalarından sonuncusudur. Çünkü Wade'e yapılan deney başarıyla sonuçlanmıştır. Çok acı çekmesine rağmen kanseri atlatmıştır ve üzerine süper güçler kazanmıştır. Ancak Wade, aksilikler yüzünden yanmıştır ve tanınmaz bir hale gelmiştir. Bunun üzerine çok şey kazanmasına rağmen Wade, benliğini kaybettiği için kendisine bunu yapanlardan intikam almak için yola çıkmıştır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 489
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Ülke:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Once Upon a Crime izle (2023)

/10

Sindirella ile kraliyet balosunda olan Kırmızı Başlıklı Kız kendini bir gizemin içinde bulur. Bu davayı gece yarısından önce çözebilecek mi?

Altın Gol izle (2013)

/10

Zamanını langırt oynayarak geçiren Amadeo, bir gün futbolda oldukça başarılı olan Ace ile maç yapar. Ace bir maçı kaybettiğinde bunu hırsa dönüştürür. Yıllar geçer ve Ace ünlü bir futbolcu olarak şehrine döner. Yaptığı maçın intikamını almak için tüm şehri stadyuma çevirecektir. Amadeo'nun langırt oynadığı bir barda başlıyor. O anda küçük tilt oyuncuları sihirli bir şekilde canlanır ve Ace ile birlikte şehri kurtarmak için Amadeo'ya hayatının oyununda yardım etmeye çalışırlar...

Gold Run izle (2022)

/10

O, insanların en cesuru değildir, ama ona büyük bir sorumluluk ve çok büyük bir görev verilmiştir; İkinci Dünya Savaşı'nın patlak vermesi ve Norveç'in işgali üzerine Norveç'in tüm altın rezervlerini Almanlardan almak.