/10

Corgi izle

Bir çok farklı türden köpeğe sahip olan İngiliz Kraliçesi, Rex adında bir Corgi köpeği sahiplenir. Rex, çok afacan, yaramaz ve sevimli olduğu için sürekli göz önündedir. Ancak diğer köpekler bu durumdan sıkılmaya başlamıştır ve aralarında sürekli bir çatışma yaşanır. Bu olaylardan dolayı şanssızlığa kapılan Rex, koskoca şehirde kaybolur ve Kraliyet Sarayına geri dönebilmek için zorlu bir macera yaşar. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

  Toplam İzlenme: 517
  Dil Seçenekleri:

  Tr Dublaj

  Kategori:

  , ,

  İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
  Once Upon a Crime izle (2023)

  /10

  Sindirella ile kraliyet balosunda olan Kırmızı Başlıklı Kız kendini bir gizemin içinde bulur. Bu davayı gece yarısından önce çözebilecek mi?

  Altın Gol izle (2013)

  /10

  Zamanını langırt oynayarak geçiren Amadeo, bir gün futbolda oldukça başarılı olan Ace ile maç yapar. Ace bir maçı kaybettiğinde bunu hırsa dönüştürür. Yıllar geçer ve Ace ünlü bir futbolcu olarak şehrine döner. Yaptığı maçın intikamını almak için tüm şehri stadyuma çevirecektir. Amadeo'nun langırt oynadığı bir barda başlıyor. O anda küçük tilt oyuncuları sihirli bir şekilde canlanır ve Ace ile birlikte şehri kurtarmak için Amadeo'ya hayatının oyununda yardım etmeye çalışırlar...

  Liste izle (2023)

  /10

  Nişanlısının kendisini aldattığını öğrenen genç bir kadının kendi listesini oluşturmasının hikayesi anlatılıyor. Yakında evlenecek olan Abby, hayatının en mutlu dönemini yaşıyor. Ta ki nişanlısının aldatan ünlüler listesindeki bir ünlüyle yattığını öğrenene kadar. Abby ve en yakın arkadaşı Chloe'nin aklına çılgın bir fikir gelir: Abby kendi listesini hazırlayacak ve oradan biriyle çıkacak.