/10

Corgi izle

Bir çok farklı türden köpeğe sahip olan İngiliz Kraliçesi, Rex adında bir Corgi köpeği sahiplenir. Rex, çok afacan, yaramaz ve sevimli olduğu için sürekli göz önündedir. Ancak diğer köpekler bu durumdan sıkılmaya başlamıştır ve aralarında sürekli bir çatışma yaşanır. Bu olaylardan dolayı şanssızlığa kapılan Rex, koskoca şehirde kaybolur ve Kraliyet Sarayına geri dönebilmek için zorlu bir macera yaşar. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

  Toplam İzlenme: 589
  Dil Seçenekleri:

  Tr Dublaj

  Kategori:

  , ,

  İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
  Suncoast izle (2024)

  /10

  Genç, cesur annesiyle birlikte erkek kardeşine bakan ve yaşanmış önemli bir tıbbi vakayı protesto eden tuhaf bir aktivistle sıra dışı bir dostluk kuran hikaye yarı otobiyografiktir.

  Anyone But You izle (2023)

  /10

  Bea ve Ben, harika bir ilk randevudan sonra karşılaşmalarına şaşırtıcı bir şekilde devam ederler. Avustralya'daki bir düğünde tekrar bir araya gelirler ve artık bir çift gibi davranmaya başlarlar. Ancak birbirlerinden hiç hoşlanmıyor olmalarına rağmen bu oyunu ne kadar sürdürebileceklerdir?

  Starship Troopers: İstila izle (2012)

  /10

  Fort Casey, uzak bir Federasyon karakolu olup, Böceklerin saldırısına maruz kalır. Yıldız Gemileri Alesia ve John A. Warden'daki askerler, saldırıyı durdurmak için güçlerini birleştirir ve Federasyon karakoluna ulaşır. Kurtarma görevi tamamlanmadan ve hayatta kalanlar tahliye edilmeden önce, gemilerden biri beklenmedik bir şekilde karakoldan ayrılır ve derin uzayda kaybolur. Şimdi, karakoldan kurtulan askerler, hayal edebileceklerinden çok daha kötü sonuçlara yol açabilecek bir kurtarma göreviyle görevlendirilir...