/10

Con Air izle

Türkçe Dublaj izle Türkçe Altyazılı izle

Bir hapishane tahliyesi sırasında mahkumlar, yüksek güvenlikli bir uçağa bindirerek yola çıkar. Ancak dur nedir bilmeyen acımasız mahkumlar, büyük çabaların sonucunda uçağı ele geçirmeyi başarırlar. O uçağın içerisinde karısı korumak için girdiği bir kavgada adam öldürmek suçundan hapis cezasına çarptırılan eski asker Cameron ve yakında şartlı tahliye edilecek bir mahkum'da vardır. Böyle bu durumda uçaktaki herkesin ağır cezalara çarptırılacağı kesindir. İki mahkum böyle bir olaydan dolayı ceza almamak için zorlu bir mücadele verecektir. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 1,820
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Tr Altyazı

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Kan ve Altın izle (2023)

/10

Heinrich, kızına kavuşmak için her şeyi riske atan bir asker kaçağıdır. Kızına kavuşmak için yola çıkarken SS birimleri peşine düşer. SS, Heinrich'i bir ağaçta asılı bırakır. Ölümle karşı karşıya kalan Heinrich, Elsa adlı bir çiftçi tarafından kurtarılır. Ortak bir düşmana adalet getirmek için birlikte çalışmaya karar veren Heinrich ve Elsa, Yahudilere ait bir hazineyi bulmak için zorlu bir maceraya atılır.

Adalet 3 izle (2023)

/10

Bir hükümet suikastçısı olarak hayatından vazgeçtiğinden beri, Robert McCall geçmişte yaptığı korkunç şeyler için kendini affetmekte zorlanır ve mazlumlar adına adalet dağıtmakta garip bir rahatlık bulur.

Peter Pan & Wendy izle (2023)

/10

Filmde yatılı okuldan kaçmak isteyen genç kız Wendy Darling, büyümeyi reddeden Peter Pan ile tanışır. Kardeşlerini ve minik peri Tinkerbell'i alıp Peter'la büyülü Neverland'e seyahat ediyor. Orada kötü korsan Kaptan Hook ile tanışır ve hayatını sonsuza dek değiştirecek heyecan verici bir maceraya atılır.