/10

Colour Photo izle

90'lı yıllarda insanlar ve dünya bambaşka bir yerken Hindistan'ın mütevazi bir kasabasında insanlar sakin ve güzel bir hayat sürmektedir. Birbirlerinden alakaları olmayan, bambaşka kişiliklere ve geçmişe sahip iki genç, şans eseri bu kasabada bir araya gelmiştir. Büyük rastlantılar ve şanslar sonucunda hayatları sürekli kesişmeye başlayan iki genç arasında belirsiz duygularla dolu bir bağ oluşmuştur. Bu belirsizlikler ve rastlantılar ikili arasında komedi dolu büyük bir aşk oluşmasına sebep olacaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 864
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Suncoast izle (2024)

/10

Genç, cesur annesiyle birlikte erkek kardeşine bakan ve yaşanmış önemli bir tıbbi vakayı protesto eden tuhaf bir aktivistle sıra dışı bir dostluk kuran hikaye yarı otobiyografiktir.

Anyone But You izle (2023)

/10

Bea ve Ben, harika bir ilk randevudan sonra karşılaşmalarına şaşırtıcı bir şekilde devam ederler. Avustralya'daki bir düğünde tekrar bir araya gelirler ve artık bir çift gibi davranmaya başlarlar. Ancak birbirlerinden hiç hoşlanmıyor olmalarına rağmen bu oyunu ne kadar sürdürebileceklerdir?

All of Us Strangers izle (2023)

/10

Film, gizemli komşusu Harry ile tesadüfen tanışan bir adamın hayatının değişimini konu alıyor. Adam'ın, senarist olduğu hayatı Harry ile karşılaşınca bambaşka bir hal alır. İki adam arasındaki ilişki derinleştikçe, Adam çocukluk evine geri döner ve burada ebeveynlerinin, yıllar önce öldüklerine inanmışken, hayatta olduklarını ve ölümlerinden otuz yıl önceki halde olduklarını fark eder.