/10

Colectiv izle

Romanya'da büyük işlere imza atmış dev bir sağlık firmasının, aslında pek masum olmadığı bazı kesimler tarafından bilinmektedir. Artık bu olayın bitmesi gerektiğini düşünen dişli bir grup Rumen gazeteci, bu sahtekar firmanın iç yüzünü haber yapmak üzere zorlu bir maceraya atılacaktır. İş adamları ve politikacıların çıkarlarına hizmet eden bu sağlık firmasının, ölümlerden akıl sağlıklarının kaybetmesine kadar bir çok korkunç olayda parmaklarının olduğu öğrenilecektir. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

  Toplam İzlenme: 528
  Dil Seçenekleri:

  Tr Altyazı

  Yönetmen:

  Kategori:

  İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
  Huzursuzluk izle (2017)

  /10

  28 yaşındaki bir doktora öğrencisi, kronik yorgunluk sendromuyla mücadelesini kaydetmek amacıyla kendi kendini kameraya çekiyor.

  Jim and Andy: The Great Beyond izle (2017)

  /10

  Jim Carrey, 1999 yılında Man on the Moon filminde kült komedyen Andy Kaufman'ı oynamasıyla büyük övgüler aldı. Ancak filmin arkasındaki hikaye de oldukça etkileyiciydi. Kaufman'ın ailesi ve arkadaşları da hazır bulunduğu kalabalık film setinde Carrey, Kaufman veya onun sık kullandığı salon şarkıcısı alter ego karakteri Tony Clifton olarak dolaşıyordu. Carrey'nin rolüne olan bağlılığı ve inandırıcılığı o kadar yüksekti ki, set aralarında bile karakterden çıkmıyor ve set ekibi Carrey'ye hitap ederken, onun o günkü karaktere göre Tony veya Andy diyorlardı. Carrey'nin 100 saatlik set görüntülerinden derlenen ve röportajlarla zenginleştirilen bu belgeseldeki özverisi ortaya çıkıyor. Carrey, 18 yıl sonra geriye dönüp kendi hayatı ile Kaufman arasındaki benzerlikleri, Andy ve Tony karakterlerini canlandırırkenki deneyimlerini ve kariyerindeki sürecini seyircilerle paylaşıyor.

  F for Fake izle (1973)

  /10

  Orson Welles, sanat ve sinema dünyasıyla gerçek hayata dair izlenimlerini resmi bir geçit töreniyle kutluyor...