/10

Colectiv izle

Romanya'da büyük işlere imza atmış dev bir sağlık firmasının, aslında pek masum olmadığı bazı kesimler tarafından bilinmektedir. Artık bu olayın bitmesi gerektiğini düşünen dişli bir grup Rumen gazeteci, bu sahtekar firmanın iç yüzünü haber yapmak üzere zorlu bir maceraya atılacaktır. İş adamları ve politikacıların çıkarlarına hizmet eden bu sağlık firmasının, ölümlerden akıl sağlıklarının kaybetmesine kadar bir çok korkunç olayda parmaklarının olduğu öğrenilecektir. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

  Toplam İzlenme: 455
  Dil Seçenekleri:

  Tr Altyazı

  Yönetmen:

  Kategori:

  İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
  En Derin Nefes izle (2023)

  /10

  Serbest dalış tutkularını rekortmen ve cesur uzman dalgıçla birleştirerek, olağanüstü bir başarı ile tarihe geçmek için her türlü riski göze alırlar.

  Sahne: Filmi Yak izle (2018)

  /10

  Popüler Güney Koreli grup BTS'in 7 üyeli Wings turunu konu alıyor. Filmde J-Hope grubu üyeleri Jeong-guk Jeon, Nam-joon Kim, Seok-jin Kim, Tae-Hyung Kim, Ji-min Park ve Suga'nın hayatları, hayalleri, dertleri ve müzik aşkları ortaya çıkıyor. Wings: Live Trilogy World için dünya turnesine çıkan BTS ile yapılan röportajların yer aldığı filmde, sahne performanslarının yanı sıra olayların perde arkası da beyaz perdeye taşınıyor. Filmin yönetmen koltuğunda Jun-Soo Park oturuyor.

  Bilinmeyenler: Kozmik Zaman Makinesi izle (2023)

  /10

  Bu belgesel, uzak galaksilerin canlı görüntüleriyle hayal gücünü yakalayan James Webb Teleskobu'nun icadından lansmanına kadar olan tarihi yolculuğunu anlatıyor.