/10

Cinemavadu izle

Tutkulu bir genç olan Karthik, her zaman bir film çekme hayalinin peşinde koşmuş ve hiçbir zaman pes etmemiştir. Çevresindeki herkes onu bu tutkusundan ayırmak istese de Karthik, bir yönetmen olma hayaliyle yaşamaktadır. Karthik'a tek destek olan kişi ise onu çok seven Ria'dır. Ria, Karthik için ailesini ve evini geride bırakmıştır. Ancak aradan geçen uzun zamanın ardından Ria'da Karthik'nın hayaline olan umudunu yitirmiştir. İkilinin ilişkisi yıpranmaya başlarken Karthik'nın artık önemli bir karar vermesi gerekmektedir. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

  Toplam İzlenme: 486
  Dil Seçenekleri:

  Tr Altyazı

  Ülke:

  Kategori:

  ,

  İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
  Т-34 izle (2018)

  /10

  1944 yılında, II. Dünya Savaşı sırasında, esir bir grup Rus askeri, hasarlı bir T-34 tankıyla Almanların elinden kaçmaya çalışır.

  İç Savaş izle (2024)

  /10

  Amerika Birleşik Devletleri'nin çöküşünün eşiğinde geçen ve yerleşik gazetecilerin büyük bir hikaye anlatmak için yarıştığı bir yakın gelecekte geçen bir film olan "İç Savaş".

  Ajan Salt izle (2010)

  /10

  CIA ajanı Evelyn Salt ülkesine ve mesleğine bağlı bir idealisttir. Ancak bir itirafçı onu Rus ajanı olmakla suçlar ve kendini temize çıkarmak için kaçmaya başlar. Salt'ın kimliği ve sadakati sorgulanırken gerçekler yavaş yavaş açığa çıkar. Salt, tüm gizli yeteneklerini kullanarak masum olduğunu kanıtlamak için mücadele eder. Salt'ı tanıdıkça ortaya çıkan detaylar, herkes için şaşırtıcı olabilir.