/10

Çılgın Sürücü izle

Çok önemli ve gizli bir görevde olan Vic, sert bir dedektiftir. Yaşanan olaylar sonucunda karmaşık bir hal alan operasyonda Vic'e bir araba ve bir şoför gerekir. Bunun için en uygun olacağını düşünerek Uber çağıran Vic, Uber yaparak tek başına yaşayan Stu ile tanışır. Çok kıskanç ve korkak olan Stu, kendisini hiç beklemediği bir anda tehlikeli bir görevin ortasında bulur. Dedektif Vic, operasyonu başarılı bir şekilde tamamlamak için elinden geleni yapacaktır ve Stu'da ona isteksiz de olsa yardım edecektir. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 570
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Т-34 izle (2018)

/10

1944 yılında, II. Dünya Savaşı sırasında, esir bir grup Rus askeri, hasarlı bir T-34 tankıyla Almanların elinden kaçmaya çalışır.

İç Savaş izle (2024)

/10

Amerika Birleşik Devletleri'nin çöküşünün eşiğinde geçen ve yerleşik gazetecilerin büyük bir hikaye anlatmak için yarıştığı bir yakın gelecekte geçen bir film olan "İç Savaş".

Ajan Salt izle (2010)

/10

CIA ajanı Evelyn Salt ülkesine ve mesleğine bağlı bir idealisttir. Ancak bir itirafçı onu Rus ajanı olmakla suçlar ve kendini temize çıkarmak için kaçmaya başlar. Salt'ın kimliği ve sadakati sorgulanırken gerçekler yavaş yavaş açığa çıkar. Salt, tüm gizli yeteneklerini kullanarak masum olduğunu kanıtlamak için mücadele eder. Salt'ı tanıdıkça ortaya çıkan detaylar, herkes için şaşırtıcı olabilir.