/10

Chhichhore izle

Anirudh, Maya, Sexa, Derek, Mummy, Asit ve Bevda, çok genç yaştan beri tanışan aile gibi bir arkadaş grubudur. Orta yaşlarına gelmelerine rağmen sıkı dostlukları hala devam etmektedir. Ancak Anirudh'ın trajik bir kaza sonucu ağır yaralanmıştır ve yoğun bakımda yatmaktadır. Arkadaşları, Anirudh'ın akıbetinin ne olacağından habersiz beklerler. Anirudh ise ölümle yaşam arasındaki ince çizgide, gençliğini ve arkadaşlarıyla yaşadığı güzel anıları film şeridi gibi hayal etmektedir. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 598
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Suncoast izle (2024)

/10

Genç, cesur annesiyle birlikte erkek kardeşine bakan ve yaşanmış önemli bir tıbbi vakayı protesto eden tuhaf bir aktivistle sıra dışı bir dostluk kuran hikaye yarı otobiyografiktir.

Anyone But You izle (2023)

/10

Bea ve Ben, harika bir ilk randevudan sonra karşılaşmalarına şaşırtıcı bir şekilde devam ederler. Avustralya'daki bir düğünde tekrar bir araya gelirler ve artık bir çift gibi davranmaya başlarlar. Ancak birbirlerinden hiç hoşlanmıyor olmalarına rağmen bu oyunu ne kadar sürdürebileceklerdir?

All of Us Strangers izle (2023)

/10

Film, gizemli komşusu Harry ile tesadüfen tanışan bir adamın hayatının değişimini konu alıyor. Adam'ın, senarist olduğu hayatı Harry ile karşılaşınca bambaşka bir hal alır. İki adam arasındaki ilişki derinleştikçe, Adam çocukluk evine geri döner ve burada ebeveynlerinin, yıllar önce öldüklerine inanmışken, hayatta olduklarını ve ölümlerinden otuz yıl önceki halde olduklarını fark eder.