/10

Cennet Tepeleri izle

Genç ve güzel bir kadın olan Uma, bir sabah uyandığında kendisini daha önce görmediği bir yerde bulur. Cennet kadar güzel ve düzenli olan bu yer tıpkı bir okul gibi işlemektedir. Kendisini yabancı gibi hisseden ve orada yaşamaya soğuk olan Uma, yetkililer tarafından kontrol altına alınmaya çalışılmaktadır ve o bunun farkındadır. İnsanlarla tanışmaya ve gözlem yaparak bu yerden kaçmak izin en iyi zamanı beklemektedir. Ancak her şey sistematik işlemektedir. Kendisini bir çıkmazda olduğunun farkına vardığında aslında bu cennetin arkasında iğrenç bir gerçeğin olduğunu öğrenir. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 454
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Taciz izle (1994)

/10

Michael Crichton'un romanından uyarlanan film, seksi patronu tarafından "taciz edilen" ve ardından şantaja uğrayan bir adamın bu durumdan kurtulmak için gösterdiği "umutsuz" çabanın öyküsünü anlatıyor.

Kidnapping Stella izle (2019)

/10

Kaçıranların zengin hedefi olan Stella, sıradan bir kamyonetle kaçırıldı ve ses geçirmez bir odada tutuldu. Ancak onu kaçıranlar bir şeyi hesaba katmayı unutmuşlardı; o da Stella'nın hayatta kalma içgüdüsüydü. Maskeli adam kaçıranların planını bozması gereken kişi de kurbanın ta kendisiydi.

Once Upon a Crime izle (2023)

/10

Sindirella ile kraliyet balosunda olan Kırmızı Başlıklı Kız kendini bir gizemin içinde bulur. Bu davayı gece yarısından önce çözebilecek mi?