/10

Çatlak Film izle

Hollywood'un en büyük yıldızlarını oynadığı, birbirinden farklı kolaj komedi hikayesini barındıran 11 kısa film. Birbirlerine bir alanda bağlanan bu kısa filmler, absürt aile komedisi içermektedir. Ana konularından başlıcaları, kadın erkek ilişkisi, aşk konuları ve tabi ki seks hayatı. Çocuk, genç, ergen, yetişkin ve yaşlı bir çok yaş grubunun yer aldığı bu farklı komedi filmi, farklı insanların yaşadığı gerçek hayatı ve çılgın yaşantıları gözler önüne sermektedir. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Argylle: Gizli Casus izle (2024)

/10

Hafıza kaybı olan bir yazar, zamanla anılarını hatırlayarak Argylle adını ve eskiden dünya çapında bir casus olduğunu keşfeder. Bu durumun ardından Argylle, kendini dünyayı dolaşmasına yol açacak bir maceranın içinde bulur.

Ricky Stanicky izle (2024)

/10

Üç genç, eğlence arayışında oldukları mahalledeki bir evi ateşe verir ve suçu Ricky Stanicky adında sahte bir karakterin üzerine atar. 20 yıl sonra, eşlerinin Stanicky ile tanışmak istemesi üzerine, gençler yıllar önce yaptıkları eylemle yüzleşmek zorunda kalır ve işsiz bir oyuncuyla anlaşırlar.

John Malkovich Olmak izle (1999)

/10

Craig yolun sonundadır. Para kazanamadığı halde yetenekli bir sokak kuklacısıdır. Eşi Lotte, işini evcil hayvan dükkanına taşımıştır ve ilişkileri iç açıcı değildir. Acil bir ihtiyaçtan dolayı dosyalama memuru olarak bir firmada işe başlar ve burada Maxine adlı bir kadına ilgi duyar. Maxine, Craig'i ciddiye almasa da, çalışırken dolabın arkasına düşen bir dosyayı almaya çalışırken küçük bir gizli kapıyla karşılaşır. Merakla kapıdan içeri giren Craig, John Malkovich olur.