/10

Casablanca Express izle

2. Dünya Savaşı sırasında Kazablanka Ekspresi ile hareket eden Winston Churchill, Naziler tarafından kaçırılmak istenmiştir. Bu seyahat belki Winston Churchill'in hatta Müttefik Birliklerin sonuna sebep olabilecektir. Bu durum karşısında Winston Churchill'i korumak üzere tecrübeli bir komando atanır. Bu tecrübeli komando, güçlü Nazi Ajanlarına karşı tek başına mücadele edecek ve zorlu bir macera yaşayacaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 578
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Ülke:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Sliver izle (1993)

/10

Carly Norris, New York'ta yaşayan ve Sliver Apartments'taki dairesine taşınan bir kitap editörüdür. Burada iki yeni komşusuyla tanışır; Gerilim romanları yazan Jack Lansfor ve apartman sahibi yakışıklı Zeke Hawkins. Carly çok geçmeden dairede yaşayan bazı kadınların öldürüldüğünü öğrenir ve polis, dairede bir seri katilin kaldığından şüphelenir.

Emeklilik Planı izle (2023)

/10

Ashley ve kızı Sarah, hayatlarını tehlikeye atan bir suç örgütüne bulaşınca, Sarah yardım edebilecek tek kişiye ulaşmaya çalışır: babasına. Ashley'nin görüşmediği babası Matt, Cayman Adaları'nda emekli bir plaj serserisinin hayatını yaşıyor. Adaya gidip Matt ile tanıştıklarında mafya babası Donnie ve Teğmen Bobo tarafından da kovalanırlar. Ashley, Sarah ve Matt gittikçe tehlikeli hale gelen bir ağa karışırken Ashley, babasının hakkında hiçbir şey bilmediği gizli bir geçmişe sahip olduğunu ve babasında göründüğünden çok daha fazlası olduğunu kısa sürede öğrenir.

Taciz izle (1994)

/10

Michael Crichton'un romanından uyarlanan film, seksi patronu tarafından "taciz edilen" ve ardından şantaja uğrayan bir adamın bu durumdan kurtulmak için gösterdiği "umutsuz" çabanın öyküsünü anlatıyor.