/10

Cagefighter izle

Kafes dövüşünün en büyük ismi olan Reiss, bu zamana kadar bir çok başarıya imza atmış ve kimse onu yenememiştir. Asla maç kaybetmeyen ve rakiplere asla merhamet etmeyen Reiss, kafes dövüşü dünyasının bir efsanesi haline gelmiştir. Ancak dövüş organizatörü Max, güreş alanında büyük bir süper star olan Randy'i kafes dövüşünde Reiss ile dövüşmeye ikna etmiştir. Çok güçlü ve atletik bir güreşçi olan Randy, hiç alakası olmayan bir spor müsabakasına girecek ve karşısında da yenilmez bir efsane olan Reiss olacaktır. İkili arasındaki bu maç dünyayı kasıp kavuracaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 937
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Fair Game izle (1995)

/10

Max Kirkpatrick, KGB tarafından gönderilen bir hain ekipten koruduğu Kate McQuean'ı avukatıdır.

Trunk: Locked In izle (2023)

/10

28 yaşındaki tıp öğrencisi Malina, kafası karışmış bir hâlde kilitli bir araba bagajında gözlerini açar ve yaşadıklarını hatırlamadığını fark eder. Tek bağlantısı telefonu olan zeki genç kadın, dış dünyayla iletişim kurmaya çalışırken hayatta kalmak için mücadele ederken, araç korkunç bir sırra doğru ilerler.

Çin Falı izle (2012)

/10

Jackie Chan tarafından yazılan ve yönetilen, Hong Kong / Çin ortak yapımı olan Chinese Zodiac, çok sevdiğimiz bir film. Başrollerde Jackie Chan'in yanı sıra Oliver Platt, Caitlin Dechelle, Steven Dasz, Kenny G, Andrew Dasz ve Alaa Safi yer alıyor. Hikaye, Asian Hawk'un (Jackie Chan) dünyayı kurtarmak için bronzdan yapılmış 12 hayvan başını aramasını konu alıyor. Chinese Zodiac, 58 yaşındaki Jackie Chan'in rol aldığı son aksiyon filmi olacak. Chan, yaş, güvenlik ve aile gibi faktörleri sebep olarak göstermiştir. Çekimler 5 farklı ülkede, toplam 10 şehirde bir yıl sürmüş, hazırlık aşaması ise yedi yıl alıyor. Jackie Chan, Chinese Zodiac'ta dövüş koreografisi, yazarlık, yönetmenlik, yapımcılık ve oyunculuk gibi her şeyde görev almıştır. Bu yüzden Chan'in bu filmi "kariyerimin en önemli projesi" olarak nitelendirmesi boşuna değildir...