/10

Büyük Sır izle

Hayatları berbat bir duruma giren Alex ve Sara, şans eseri tanışmış iki yeni arkadaştır. İkisininde hayatını mahveden kişiler vardır ve bu iş artık çıkmaz bir yoldadır. En sonunda bu iki yeni arkadaş riskli bir anlaşma yaparlar. Alex, Sara'nın hayatını mahveden bir kızı öldürecektir. Sara ise Alex'in üvey annesini öldürecektir. Alex, yaptığı anlaşmaya sadık kalmıştır ve üzerine düşen şeyi yaparak Sara'yı kurtarmıştır. Ancak Sara, anlaşmayı bozmuştur. Bunun üzerine ikili arasında büyük ve riskli bir gerilim yaşanmaya başlayacaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 1,273
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yazar:
Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Huzur İçinde Yat izle (2024)

/10

Sergio, maddi zorluklarla ve sağlık sorunlarıyla mücadele ederken, ailesinin geleceğini kurtarma fırsatı bulur ama bedeli olarak sonsuza kadar kaybolması gerekecektir.

Trunk: Locked In izle (2023)

/10

28 yaşındaki tıp öğrencisi Malina, kafası karışmış bir hâlde kilitli bir araba bagajında gözlerini açar ve yaşadıklarını hatırlamadığını fark eder. Tek bağlantısı telefonu olan zeki genç kadın, dış dünyayla iletişim kurmaya çalışırken hayatta kalmak için mücadele ederken, araç korkunç bir sırra doğru ilerler.

Paskal izle (2018)

/10

2011 yılında gerçekleşen olaylardan esinlenen bu film, Paskal ekibinin, Malezya kraliyet donanması tarafından Somalili deniz korsanları tarafından kaçırılan bir gemiyi kurtarmak için gerçekleştirdiği operasyonu anlatıyor.