/10

Büyük Sır izle

Hayatları berbat bir duruma giren Alex ve Sara, şans eseri tanışmış iki yeni arkadaştır. İkisininde hayatını mahveden kişiler vardır ve bu iş artık çıkmaz bir yoldadır. En sonunda bu iki yeni arkadaş riskli bir anlaşma yaparlar. Alex, Sara'nın hayatını mahveden bir kızı öldürecektir. Sara ise Alex'in üvey annesini öldürecektir. Alex, yaptığı anlaşmaya sadık kalmıştır ve üzerine düşen şeyi yaparak Sara'yı kurtarmıştır. Ancak Sara, anlaşmayı bozmuştur. Bunun üzerine ikili arasında büyük ve riskli bir gerilim yaşanmaya başlayacaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 1,173
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yazar:
Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Suncoast izle (2024)

/10

Genç, cesur annesiyle birlikte erkek kardeşine bakan ve yaşanmış önemli bir tıbbi vakayı protesto eden tuhaf bir aktivistle sıra dışı bir dostluk kuran hikaye yarı otobiyografiktir.

All of Us Strangers izle (2023)

/10

Film, gizemli komşusu Harry ile tesadüfen tanışan bir adamın hayatının değişimini konu alıyor. Adam'ın, senarist olduğu hayatı Harry ile karşılaşınca bambaşka bir hal alır. İki adam arasındaki ilişki derinleştikçe, Adam çocukluk evine geri döner ve burada ebeveynlerinin, yıllar önce öldüklerine inanmışken, hayatta olduklarını ve ölümlerinden otuz yıl önceki halde olduklarını fark eder.

Dogman izle (2023)

/10

Babasından şiddet gören Douglas, evden kovularak köpeklere yem olarak atılır. Ancak köpekler, ona saldırmak yerine korurlar ve en yakın dostu haline gelirler. Yıllar geçtikçe köpeklerle olan bağını güçlendiren Douglas, onları adeta kendi ordusu haline getirir. Bu özel yeteneğini kullanarak hayatta kalmaktan öteye geçer, sisteme başkaldırır ve oyunun kurallarını yeniden şekillendirir.