/10

Buoyancy izle

14 yaşında Kamboçyalı genç Chakra, daha iyi bir hayat için evini terk eder. Ancak Taylandlı bir balıkçı gemisinin kaptanına köle işçi olarak satılır. Kaptan'ın gemideki kuralı kimseye merhamet göstermemektir. Etrafındaki diğer köleler acımasızca işkence görüp öldürülürken, özgürlük için bu vahşi insanlara onlar gibi davranmaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

  Toplam İzlenme: 489
  Dil Seçenekleri:

  Tr Altyazı

  Yönetmen:

  Kategori:

  ,

  İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
  Baskın izle (2012)

  /10

  Film, özel bir timin, şehir merkezinden uzak bir mahalledeki bir apartmanda uyuşturucu satıcısını yakalamak için baskın düzenlemesiyle başlar. Ancak, her katı psikopatlar, katiller, çeteler ve hırsızlar için sığınak haline gelmiş bu binaya daha önce hiç girilmemiştir. Alarm verilir verilmez ışıklar söner ve çıkışlar kapatılır. Baskına uğrayan polisler kısa sürede kuşatılır ve acımasızca öldürülür. Sadece birkaç polis hayatta kalır ve binada mahsur kalırlar. Hayatta kalmak için en üst kata ulaşmaları gerekmektedir. Binanın her katı, ayrı bir cehennemi temsil eder ve yızyılın savaşı başlar.

  Red Right Hand izle (2024)

  /10

  Cash, dürüst bir yaşam sürmeye çalışırken, acımasız bir suç patronu tarafından yeniden suç dünyasına çekilmek istenir. Ailesini ve evini korumak için her türlü fedakarlığı yapmaya kararlı olan Cash, bu uğurda ölüme meydan okumaktan çekinmeyecektir. Tehlikeli ve zorlu bir mücadeleye girişen Cash, içindeki gücü keşfederken sevdiklerini koruma mücadelesi verir.

  Argylle: Gizli Casus izle (2024)

  /10

  Hafıza kaybı olan bir yazar, zamanla anılarını hatırlayarak Argylle adını ve eskiden dünya çapında bir casus olduğunu keşfeder. Bu durumun ardından Argylle, kendini dünyayı dolaşmasına yol açacak bir maceranın içinde bulur.