/10

Buoyancy izle

14 yaşında Kamboçyalı genç Chakra, daha iyi bir hayat için evini terk eder. Ancak Taylandlı bir balıkçı gemisinin kaptanına köle işçi olarak satılır. Kaptan'ın gemideki kuralı kimseye merhamet göstermemektir. Etrafındaki diğer köleler acımasızca işkence görüp öldürülürken, özgürlük için bu vahşi insanlara onlar gibi davranmaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

  Toplam İzlenme: 428
  Dil Seçenekleri:

  Tr Altyazı

  Yönetmen:

  Kategori:

  ,

  İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
  Utanç izle (2011)

  /10

  Brandon Sullivan, cinsel dürtülerini kontrol edemeyen otuz yaşında bir New York'ludur. Brandon'ın iş, ev ve barlardan oluşan monoton hayatı, fahişeler ve porno filmlerle iç içe geçmiştir. İnatçı kız kardeşi Sissy'nin birkaç günlüğüne evine gelmesiyle hayatı bir anda altüst olur.

  Ahlaksız Teklif izle (1993)

  /10

  Zor günler geçiren Diana ve David Murphy şanslarını denemek için Las Vegas'a gelirler. Milyarder John Gage ile tanışmaları ve aldıkları teklif sayesinde kötü günlerini unutabilecekler. Bu 1 milyon dolarlık anlaşmanın bedeli Diana'yla geçirilecek bir gece. Sorunlara oldukça basit ve kolay bir çözüm gibi görünen bu teklif, çifti aşk ve sadakat konusunda ciddi sorulara sürükleyecektir. Başarılı yönetmen Adrian Lyne'den ahlaki değerleri masaya yatıran bir film.

  Sliver izle (1993)

  /10

  Carly Norris, New York'ta yaşayan ve Sliver Apartments'taki dairesine taşınan bir kitap editörüdür. Burada iki yeni komşusuyla tanışır; Gerilim romanları yazan Jack Lansfor ve apartman sahibi yakışıklı Zeke Hawkins. Carly çok geçmeden dairede yaşayan bazı kadınların öldürüldüğünü öğrenir ve polis, dairede bir seri katilin kaldığından şüphelenir.