/10

Bu Nasıl Sarışın izle

Moda düşkünü bir moda kraliçesi olan Elle Woods, sarışın genç bir kadındır. Elle, bir anda aşık olduğu erkek arkadaşı tarafından terk edilir. İyi giden ilişkilerinin böyle ani bir şekilde bozulmasından şüphelenen Elle, erkek arkadaşının okuduğu üniversite hukuk fakültesine girerek bir öğrenci gibi onu takip etmeye başlar. Elle, kendisini terk eden erkek arkadaşının ne yaptığını öğrenmek için bu nasıl sarışın bir izle. Planları farklı olan Elle, hiç bilmediği bu okul hayatında kendisini keşfedecektir legally blonde. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 47,856
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

,

 1. KNGH dedi ki:

  CİDDEN KLASİK BİR GENÇLİK DİZİSİ DE OLSA ZEVKLE İZLEDİM.

 2. Esma dedi ki:

  Çok güzel film izleyin

 3. Esma dedi ki:

  Güzel film izleyin

 4. blondieSelma dedi ki:

  Reese Witherspoon’un performansı muazzam! Elle Woods karakteriyle gerçekten bütünleşmiş. Eğlenceli, komik ve ilham verici bir film.

 5. avukatAyse dedi ki:

  Hukuk fakültesini ve oradaki hayatı bu kadar renkli görmek gerçekten eğlenceliydi. Tüm önyargıları yıkan bir film!

 6. modaTutkunu35 dedi ki:

  Elle’in giysileri ve tarzı filmdeki en dikkat çekici detaylardan biriydi. Pembe severler bu filmi kaçırmasın!

 7. kritikciOmer dedi ki:

  Filmin mesajı güçlü, ama bazen çok abartılı sahneler olduğunu düşünüyorum. Yine de kesinlikle eğlenceli bir izlenim sunuyor.

 8. femFeris dedi ki:

  Bu film, kadınların her şeyi başarabileceğini, sadece dış görünüşlerine göre değerlendirilmemeleri gerektiğini mükemmel bir şekilde anlatıyor. Empowerment!

Suncoast izle (2024)

/10

Genç, cesur annesiyle birlikte erkek kardeşine bakan ve yaşanmış önemli bir tıbbi vakayı protesto eden tuhaf bir aktivistle sıra dışı bir dostluk kuran hikaye yarı otobiyografiktir.

Anyone But You izle (2023)

/10

Bea ve Ben, harika bir ilk randevudan sonra karşılaşmalarına şaşırtıcı bir şekilde devam ederler. Avustralya'daki bir düğünde tekrar bir araya gelirler ve artık bir çift gibi davranmaya başlarlar. Ancak birbirlerinden hiç hoşlanmıyor olmalarına rağmen bu oyunu ne kadar sürdürebileceklerdir?

All of Us Strangers izle (2023)

/10

Film, gizemli komşusu Harry ile tesadüfen tanışan bir adamın hayatının değişimini konu alıyor. Adam'ın, senarist olduğu hayatı Harry ile karşılaşınca bambaşka bir hal alır. İki adam arasındaki ilişki derinleştikçe, Adam çocukluk evine geri döner ve burada ebeveynlerinin, yıllar önce öldüklerine inanmışken, hayatta olduklarını ve ölümlerinden otuz yıl önceki halde olduklarını fark eder.