/10

Blood Brother izle

Karşılarına çıkan büyük bir fırsatı değerlendiren genç arkadaş grubu, soygun girişiminden yüklü bir miktar parayı çalmışlardır. Ancak içlerinden birisi arkadaşlarını korumak için kendilerini gören yaralı bir polisi öldürmüştür. Arkadaşları için büyük bir fedakarlık yapan genç, kendisinin geride bırakıldığının farkına varmıştır. Tutuklanmış ve aradan uzun bir zaman geçtikten sonra özgür kalmıştır. Eski çocukluk arkadaşları da dahil geride bıraktığı her şeyin değiştiğini ve hayatının mahvolduğunu gören adam, intikam almak için büyük bir savaş başlatacaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 499
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Suncoast izle (2024)

/10

Genç, cesur annesiyle birlikte erkek kardeşine bakan ve yaşanmış önemli bir tıbbi vakayı protesto eden tuhaf bir aktivistle sıra dışı bir dostluk kuran hikaye yarı otobiyografiktir.

All of Us Strangers izle (2023)

/10

Film, gizemli komşusu Harry ile tesadüfen tanışan bir adamın hayatının değişimini konu alıyor. Adam'ın, senarist olduğu hayatı Harry ile karşılaşınca bambaşka bir hal alır. İki adam arasındaki ilişki derinleştikçe, Adam çocukluk evine geri döner ve burada ebeveynlerinin, yıllar önce öldüklerine inanmışken, hayatta olduklarını ve ölümlerinden otuz yıl önceki halde olduklarını fark eder.

Dogman izle (2023)

/10

Babasından şiddet gören Douglas, evden kovularak köpeklere yem olarak atılır. Ancak köpekler, ona saldırmak yerine korurlar ve en yakın dostu haline gelirler. Yıllar geçtikçe köpeklerle olan bağını güçlendiren Douglas, onları adeta kendi ordusu haline getirir. Bu özel yeteneğini kullanarak hayatta kalmaktan öteye geçer, sisteme başkaldırır ve oyunun kurallarını yeniden şekillendirir.