/10

Blood and Money izle

Emekli eski bir asker olan Jim, çok profesyonel bir keskin nişancıdır. Sahip olduğu kötü hayatın ardından askere gitmiş ve gazi olmasının ardından da Amerika'nın kuzeyinde bulunan bir kasabada yaşamaya başlamıştır. Karlı dağlarda avlanan Jim, tek başına bir hayat sürer. Ancak bir gün avlanmak için çıktığı sakin dağlarda çok tuhaf olaylara rastlar. Bir kadın ceseti ve para dolu bir çanta bulur. Ardından eşkıya tipli insanların kendisini aradığını ve peşine düştüğünü fark eder. Çok iyi bildiği dağlarda Jim, katillere karşı bir hayatta kalmam mücadelesi verecektir. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 616
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yazar:

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Ajan Salt izle (2010)

/10

CIA ajanı Evelyn Salt ülkesine ve mesleğine bağlı bir idealisttir. Ancak bir itirafçı onu Rus ajanı olmakla suçlar ve kendini temize çıkarmak için kaçmaya başlar. Salt'ın kimliği ve sadakati sorgulanırken gerçekler yavaş yavaş açığa çıkar. Salt, tüm gizli yeteneklerini kullanarak masum olduğunu kanıtlamak için mücadele eder. Salt'ı tanıdıkça ortaya çıkan detaylar, herkes için şaşırtıcı olabilir.

Land of Bad izle (2024)

/10

Acemi hava trafik kontrolörü Kinney, Filipinler'de bir göreve katılmış bir Delta Force ekibine dahil edilir. Ekip silahsız tuzağa düştüğünde, hayatta kalmak için tek şansları olan Hava Kuvvetleri insansız hava aracı pilotu Reaper'ın becerilerini kullanmak zorunda kalırlar.

Baskın izle (2012)

/10

Film, özel bir timin, şehir merkezinden uzak bir mahalledeki bir apartmanda uyuşturucu satıcısını yakalamak için baskın düzenlemesiyle başlar. Ancak, her katı psikopatlar, katiller, çeteler ve hırsızlar için sığınak haline gelmiş bu binaya daha önce hiç girilmemiştir. Alarm verilir verilmez ışıklar söner ve çıkışlar kapatılır. Baskına uğrayan polisler kısa sürede kuşatılır ve acımasızca öldürülür. Sadece birkaç polis hayatta kalır ve binada mahsur kalırlar. Hayatta kalmak için en üst kata ulaşmaları gerekmektedir. Binanın her katı, ayrı bir cehennemi temsil eder ve yızyılın savaşı başlar.