/10

Block Z izle

Daha önce görülmemiş bir virüs, bir üniversitede hızlı yayılmıştır. Yetkililerin hızlı davranması sonucunda virüs karantina altına alınmayı başarmış ve içeriden kimse dışarı çıkartılmamıştır. Dışarıda tüm bunlar olurken içeride hala virüs bulaşmış gençler vardır. Etrafları zombi virüslüleriyle çevrili gençler hayatta kalmak ve kurtulmak için bir yol arayışına girmişlerdir. Gençleri zorlu bir mücadele beklerken hayatta kalmak için bir ekip haline hareket ederek mantıklı düşünmeleri gerekmektedir. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 2,610
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yönetmen:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Т-34 izle (2018)

/10

1944 yılında, II. Dünya Savaşı sırasında, esir bir grup Rus askeri, hasarlı bir T-34 tankıyla Almanların elinden kaçmaya çalışır.

İç Savaş izle (2024)

/10

Amerika Birleşik Devletleri'nin çöküşünün eşiğinde geçen ve yerleşik gazetecilerin büyük bir hikaye anlatmak için yarıştığı bir yakın gelecekte geçen bir film olan "İç Savaş".

Şeytanla Bir Gece izle (2024)

/10

Johnny Carson'ın rakibi Jack Delroy, ülke genelinde uykusuzluk çeken insanlar için uzun süredir güvenilen bir figür olan 'Gece Baykuşları' adlı talk show'a ev sahipliği yapmaktadır. Ancak, programın reytingleri Jack'in eşinin trajik ölümünden sonra düşer. Şansını değiştirmek isteyen Jack, 31 Ekim 1977'de eşi benzeri olmayan bir Cadılar Bayramı özel etkinlik planlar ancak, Amerika'nın oturma odalarında kötülüğü serbest bırakmak üzere olduğundan habersizdir.