/10

Black Water: Abyss izle

Beş gezgin arkadaş, ufak bir keşif yapmak için yola koyulur. Amaçları Avustralya'nın kuzeyinde bulunan ıssız ve büyük mağaraları keşfetmektir. Mağaraların bir kısmı yer altı sularıyla doluyken uzun bölgelere kadar uzanmaktadır. Beş arkadaş halatlarla mağaraya inmiş ve keşfine başlamıştır. Ancak çok tuhaf olaylar olmaya başlamıştır. Arkadaşlar mağarada tek olmadıklarını anladıklarında ise aç ve büyük bir timsahın peşlerinde olduğunu öğrenirler. Mağaranın çoğu bölgede sularla kaplıdır bu yüzden saklanacak ve kaçacak bir yer yoktur. Tek çareleri tek çıkış yoluna varmaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 463
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yönetmen:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Balina izle (2022)

/10

İngilizce öğretmeni olan Charlie, obezite sorunuyla baş etmeye çalışan bir adamdır. Yalnız yaşayan Charlie'nin tek dileği, görüşmediği kızıyla yeniden bir araya gelmektir. Charlie, kızıyla yeniden bağ kurmak için elinden gelen her şeyi yapar.

İhtiyarlara Yer Yok izle (2007)

/10

Başarısız bir uyuşturucu ticareti ve bir çanta dolusu paranın yolları, ıssız Batı Teksas çölünde masum bir avcı, kıdemli şerif ve acımasız tetikçi arasında kesişir.

Women Talking izle (2022)

/10

Women Talking, kadınların köle olarak yaşadığı dini bir koloniye odaklanıyor. Kadınların dinlerine olan inançları ve umutları, kolonilerinde erkeklerin maruz kaldığı cinsel saldırılar nedeniyle parçalanmaya başlayacaktır.