/10

Bitişler, Başlangıçlar izle

Henüz 30 yaşında olan bir kadın, Los Angeles'da yaşamaktadır. Aşk hayatında çok berbat durumda olan bu kadın sürekli hayal kırıklığına uğramaktadır. Yinede her şeye rağmen hayatına devam etmektedir. Aynı anda tanıştığı ve flörtleşmeye başladığı iki erkekle bir yıl boyunca bir birliktelik yaşayacaktır. Bu süre içerisinde bir çok hayat tecrübesi elde etme imkanı bulan kadın, kendisinden bile sakladığı gerçeklerin farkına varacak ve hayatı tamamen değişmeye başlayacaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 566
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yönetmen:

Kategori:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Suncoast izle (2024)

/10

Genç, cesur annesiyle birlikte erkek kardeşine bakan ve yaşanmış önemli bir tıbbi vakayı protesto eden tuhaf bir aktivistle sıra dışı bir dostluk kuran hikaye yarı otobiyografiktir.

All of Us Strangers izle (2023)

/10

Film, gizemli komşusu Harry ile tesadüfen tanışan bir adamın hayatının değişimini konu alıyor. Adam'ın, senarist olduğu hayatı Harry ile karşılaşınca bambaşka bir hal alır. İki adam arasındaki ilişki derinleştikçe, Adam çocukluk evine geri döner ve burada ebeveynlerinin, yıllar önce öldüklerine inanmışken, hayatta olduklarını ve ölümlerinden otuz yıl önceki halde olduklarını fark eder.

Dogman izle (2023)

/10

Babasından şiddet gören Douglas, evden kovularak köpeklere yem olarak atılır. Ancak köpekler, ona saldırmak yerine korurlar ve en yakın dostu haline gelirler. Yıllar geçtikçe köpeklerle olan bağını güçlendiren Douglas, onları adeta kendi ordusu haline getirir. Bu özel yeteneğini kullanarak hayatta kalmaktan öteye geçer, sisteme başkaldırır ve oyunun kurallarını yeniden şekillendirir.