/10

Bitişler, Başlangıçlar izle

Henüz 30 yaşında olan bir kadın, Los Angeles'da yaşamaktadır. Aşk hayatında çok berbat durumda olan bu kadın sürekli hayal kırıklığına uğramaktadır. Yinede her şeye rağmen hayatına devam etmektedir. Aynı anda tanıştığı ve flörtleşmeye başladığı iki erkekle bir yıl boyunca bir birliktelik yaşayacaktır. Bu süre içerisinde bir çok hayat tecrübesi elde etme imkanı bulan kadın, kendisinden bile sakladığı gerçeklerin farkına varacak ve hayatı tamamen değişmeye başlayacaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 617
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yönetmen:

Kategori:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
The Road izle (2009)

/10

Gelecekteki kıyamet günlerini anlatan bir kitabın sinema uyarlaması olan bu film, güçlü bir oyuncu kadrosuyla birlikte en çok satan kitabın gölgesinde kalmayacak gibi görünüyor. Amerika'nın ateşler içinde kalan bir atmosferde geçen filmde, bir baba ve oğulun Amerika'nın kıyılarına doğru bir yolculuk yapması anlatılıyor. Basit bir tüfekle tehlikeli hava koşullarında bilmedikleri bir yeri bulma çabalarına haydutlar da eklenince macera daha da zorlaşıyor. Bu film, bilim kurgu türünde olmasına rağmen Western tarzından da etkiler taşıyor.

Float izle (2024)

/10

Waverly, geleceği için yaptığı planları kısa sürede değiştirmek zorunda kalır ve küçük bir Kanada kasabasına gider. Burada tanıştığı yerel cankurtaran Blake ile beklenmedik bir aşkın içine sürüklenir. Yüzme dersleri sırasında aralarındaki bağ giderek güçlenir.

Le refuge izle (2009)

/10

Mousse ve Louis, genç, çekici, zengin ve birbirlerine âşıktılar. Ancak uyuşturucu bağımlılığı hayatlarını ele geçirdi. Bir gün aşırı dozda uyuşturucu alırlar ve Louis hayatını kaybeder. Mousse, mucizevi bir şekilde kurtulur ve kısa bir süre sonra hamile olduğunu öğrenir. Büyük bir karışıklık içinde olan Mousse, Paris'ten uzaklaşıp sakin bir eve yerleşir. Birkaç ay sonra Louis'nin kardeşi, Mousse'un yanına gelir. Mousse için bu adam bir düşman mıdır yoksa barışma fırsatı mı sunmaktadır?