/10

Benim Şapşik Köpeğim izle

Evli ve dört çocuk babası olan Henri'nin hayatı artık eskisi gibi değildir. Çocuklarından beklediklerine karşı hayal kırıklığına uğrayan Henri, karısıyla birlikte yaşamaktadır. Ancak karısıyla iyi anlaşamayan ikilinin hayatları giderek kötü bir duruma girmektedir. Yaşamına yazar olarak devam eden Henri, bulunduğu stresli durumdan dolayı işine karşı olan ilgisini de yavaş yavaş kaybetmeye başlamıştır. Ancak bir gün yağmurdan kaçan bir köpek Henri'nin evine ve hayatına habersizce girecektir. Artık Henri ve onu yeni birisi yapan yeni köpeği, her şeyi değiştirecektir. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 520
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Kategori:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Bir Zamanlar Deadpool izle (2018)

/10

Kaçırılan Fred Savage, Deadpool 2'nin Deadpool 2 versiyonuna, sihir, mucizeler ve sıfır F'lerle dolu Prenses Gelin tarzı bir hikayeye katlanmak zorunda kalır.

Bhagam Bhag izle (2006)

/10

Bantu ve Bablu'nun da aralarında bulunduğu Bombay the Musical'ın oyuncu kadrosu İngiltere turnesine davet edildi. Ancak müzikalin ana karakterinin Bantu'larla yaşadığı büyük kavgadan sonra keşif gezisine katılmayı reddetmesi nedeniyle tur gerçekleşmeyebilir. Ancak onsuz İngiltere'ye uçmaya ve kahramanı orada bulmaya karar verildi. Bütün acıların ve maceraların ardından tam da ihtiyaç duydukları kızı bulurlar. Ancak programın arifesinde bir kaza geçirir ve hafızasını kaybeder...

Ateşli Festival: Mardi Gras izle (2011)

/10

Mezun olan üç öğrenci hayatta istediklerini başaramadı. Kızlarla anlaşamayan üç arkadaş, bu soruna kesin bir çözüm bulmak için dünyaca ünlü Mardi Gras festivaline gider. Burada gizlice Carmen Electra'nın odasına girmeyi başarırlar ve kendilerini bir anda kızlarla dolu bir festivalin ortasında bulurlar.