/10

Ben Tonya izle

Tonya Harding, babasız büyümüştür, annesi aynı zamanda buz pateni hocasıdır ve Tonya'nın gelişiminde büyük rol oynamıştır. Onu her zaman sert bir şekilde büyütmüş ve Tonya'yı adeta bir savaşçı haline getirmiştir. Tonya, buz pateni konusunda oldukça yetenekli ve Artistik Patinaj yarışmalarından büyük başarılar elde etmiştir. Ancak Tonya'nın hayatında büyük bir eksik vardır. Tonya'nın neredeyse sosyal hayatı büyük sorunlarla doludur. Büyük bir Artistik Patinaj yarışmasında şampiyon olma yolunda ilerlerken aynı zamanda eski kocasıyla da uğraşmak zorundadır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 629
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Т-34 izle (2018)

/10

1944 yılında, II. Dünya Savaşı sırasında, esir bir grup Rus askeri, hasarlı bir T-34 tankıyla Almanların elinden kaçmaya çalışır.

Argylle: Gizli Casus izle (2024)

/10

Hafıza kaybı olan bir yazar, zamanla anılarını hatırlayarak Argylle adını ve eskiden dünya çapında bir casus olduğunu keşfeder. Bu durumun ardından Argylle, kendini dünyayı dolaşmasına yol açacak bir maceranın içinde bulur.

Ricky Stanicky izle (2024)

/10

Üç genç, eğlence arayışında oldukları mahalledeki bir evi ateşe verir ve suçu Ricky Stanicky adında sahte bir karakterin üzerine atar. 20 yıl sonra, eşlerinin Stanicky ile tanışmak istemesi üzerine, gençler yıllar önce yaptıkları eylemle yüzleşmek zorunda kalır ve işsiz bir oyuncuyla anlaşırlar.