/10

Ben Paul Walker izle

Hızlı ve Öfkeli filminin yıldız oyuncularından birisi olan Paul Walker, daha kariyerini başlarında genç bir oyuncudur. Oyunculuğunun yanında bir araba ve hız tutkunu olan Paul, çok sevecen ve sıcak kanlı bir insandır. İyi bir adam olan Paul, ne yazık ki genç yaşında geçirdiği bir trafik kazansından dolayı hayatını kaybetmiştir. Geriye büyük bir üzüntü ve güzel anılar bırakmıştır. Geride bıraktığı insanlar ve eski görüntüler, Paul'un sahne arkasındaki gerçek hayatını anlatmaktadır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 699
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Huzursuzluk izle (2017)

/10

28 yaşındaki bir doktora öğrencisi, kronik yorgunluk sendromuyla mücadelesini kaydetmek amacıyla kendi kendini kameraya çekiyor.

Jim and Andy: The Great Beyond izle (2017)

/10

Jim Carrey, 1999 yılında Man on the Moon filminde kült komedyen Andy Kaufman'ı oynamasıyla büyük övgüler aldı. Ancak filmin arkasındaki hikaye de oldukça etkileyiciydi. Kaufman'ın ailesi ve arkadaşları da hazır bulunduğu kalabalık film setinde Carrey, Kaufman veya onun sık kullandığı salon şarkıcısı alter ego karakteri Tony Clifton olarak dolaşıyordu. Carrey'nin rolüne olan bağlılığı ve inandırıcılığı o kadar yüksekti ki, set aralarında bile karakterden çıkmıyor ve set ekibi Carrey'ye hitap ederken, onun o günkü karaktere göre Tony veya Andy diyorlardı. Carrey'nin 100 saatlik set görüntülerinden derlenen ve röportajlarla zenginleştirilen bu belgeseldeki özverisi ortaya çıkıyor. Carrey, 18 yıl sonra geriye dönüp kendi hayatı ile Kaufman arasındaki benzerlikleri, Andy ve Tony karakterlerini canlandırırkenki deneyimlerini ve kariyerindeki sürecini seyircilerle paylaşıyor.

F for Fake izle (1973)

/10

Orson Welles, sanat ve sinema dünyasıyla gerçek hayata dair izlenimlerini resmi bir geçit töreniyle kutluyor...