/10

Ben Paul Walker izle

Hızlı ve Öfkeli filminin yıldız oyuncularından birisi olan Paul Walker, daha kariyerini başlarında genç bir oyuncudur. Oyunculuğunun yanında bir araba ve hız tutkunu olan Paul, çok sevecen ve sıcak kanlı bir insandır. İyi bir adam olan Paul, ne yazık ki genç yaşında geçirdiği bir trafik kazansından dolayı hayatını kaybetmiştir. Geriye büyük bir üzüntü ve güzel anılar bırakmıştır. Geride bıraktığı insanlar ve eski görüntüler, Paul'un sahne arkasındaki gerçek hayatını anlatmaktadır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 605
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Ülke:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
En Derin Nefes izle (2023)

/10

Serbest dalış tutkularını rekortmen ve cesur uzman dalgıçla birleştirerek, olağanüstü bir başarı ile tarihe geçmek için her türlü riski göze alırlar.

Sahne: Filmi Yak izle (2018)

/10

Popüler Güney Koreli grup BTS'in 7 üyeli Wings turunu konu alıyor. Filmde J-Hope grubu üyeleri Jeong-guk Jeon, Nam-joon Kim, Seok-jin Kim, Tae-Hyung Kim, Ji-min Park ve Suga'nın hayatları, hayalleri, dertleri ve müzik aşkları ortaya çıkıyor. Wings: Live Trilogy World için dünya turnesine çıkan BTS ile yapılan röportajların yer aldığı filmde, sahne performanslarının yanı sıra olayların perde arkası da beyaz perdeye taşınıyor. Filmin yönetmen koltuğunda Jun-Soo Park oturuyor.

Bilinmeyenler: Kozmik Zaman Makinesi izle (2023)

/10

Bu belgesel, uzak galaksilerin canlı görüntüleriyle hayal gücünü yakalayan James Webb Teleskobu'nun icadından lansmanına kadar olan tarihi yolculuğunu anlatıyor.