/10

Ben Kimim izle

Genç bir Alman olan Benjamin, çok üstün bir yazılım bilgisine sahiptir ancak beş parasızdır. Pizzacıda çalıştığı sırada Max'le tanışmıştır ve ona aşık olmuştur. Max, ondan çıkacak sınav sorularını çalmasını isteyince kendini kanıtlamak için böyle bir işe girişmiştir ancak kamu cezası almıştır. Tam da bu sırada kendisi gibi para kazanmak ve adını duyurmak isteyen bir hacker grubuna katılır. Birlikte kısa sürede yaptıkları işlerle büyük bir ün kazanırlar. Ancak Benjamin, hırsına yeni düşmüştür ve yaptığı büyük bir hata yüzünden hayatı alt üst olacaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 526
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Ne Dilediğine Dikkat Et izle (2015)

/10

Bir yatırım bankacısının ünlü karısıyla ilişki yaşayan bir dolandırıcı, şantaj yaparak para almaya çalışır ve pazarlık ettiğinden fazlasını elde eder. Ancak, planları beklediği gibi gitmeyecektir.

The Red Baron izle (2008)

/10

Film, 1. Dünya Savaşı'nda Alman Hava Kuvvetleri'nde Kızıl Baron olarak ünlenen Manfred von Richthofen'in gerçek hayat hikayesinden ilham alıyor. En ünlü, en cesur pilotlardan biri olan Kızıl Baron, savaşta elde ettiği zaferlerle efsaneleşir ve yaralandıktan sonra hemşire Kate'e aşık olur.

The Road izle (2009)

/10

Gelecekteki kıyamet günlerini anlatan bir kitabın sinema uyarlaması olan bu film, güçlü bir oyuncu kadrosuyla birlikte en çok satan kitabın gölgesinde kalmayacak gibi görünüyor. Amerika'nın ateşler içinde kalan bir atmosferde geçen filmde, bir baba ve oğulun Amerika'nın kıyılarına doğru bir yolculuk yapması anlatılıyor. Basit bir tüfekle tehlikeli hava koşullarında bilmedikleri bir yeri bulma çabalarına haydutlar da eklenince macera daha da zorlaşıyor. Bu film, bilim kurgu türünde olmasına rağmen Western tarzından da etkiler taşıyor.